Av tüfeği için olan ön farlar

Tuna Kalın

Aktif Üye
Tepki
37
Bisiklet
Cannondale
Arkadaşlar av tüfeklerinin üzerine takılan lambalar var. 200-300 metre kadar ışık veriyor. 50-60lira civarı daha önce kullanan var mı ?. Bizim ekipte var baya memnun arkadaşlar ama aynı üründen bulamadık. Bildiğiniz o tarz farlar var mı ?

Scudo

emre arıkan

Forum Bağımlısı
Tepki
947
bildiklerim 100 tl nin üzerinde ama ben kendim led aydınlatma üzeride değişik fenerler yapıyorum yaklaşık 50 100 metre net aydınlık oluyo ve hiç kapatmadan 10 saate yakın çalışabiliyor 200- 300 metre olan fenerler maxsimumda en fazla 1 yada 2 saat gidiyo

Osman D.

Forum Bağımlısı
Tepki
261
Bisiklet
Cube
heider markasını araştırın :)

cemsemalar

Üye
Tepki
15
Hocam ben 1 senedir kullaniyorum. Aydinlatma alani gayet genis. Pil sureside gayet uzun. Hatta bisiklet icin satilan cogu pahali fenerden cok daha iyi aydinlatiyorlar. Bendeki fenerin pili piyasada satilmayan bir pil oldugu icin tereddutlu almistim. 1 senedir sadece bisiklette degil farkli zamanlardada kullandigim halde henuz birsey olmadi.

cemsemalar

Üye
Tepki
15
Bu arada markaya takilma bence ben isportacidan 40 liraya almistim icinde arac sarji elektrik sarji yedek pil tufek baglanti aparati (ki gidona gayet guzel oluyor) vardi