Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Atilla Bisiklet Takım Otobüsü ve Resmi Web Siteleri

Konu, 'Sporcu Odası' kısmında Serkan TELYAKAR tarafından paylaşıldı.

1. Serkan TELYAKAR

Serkan TELYAKAR Bisikletkolik

Seviye:
    Arkadaşlar yaklaşık dört senedir planlarını yaptığımız ve geçtiğimiz ay itibariyle gerçekleştirerek asıl planlarını kurmaya başladığımız çok güzel bir projeyi daha sizlere duyurmak istedim.Takım Kaptanımız Atilla ATAY'ın yarışlara giderken sporcuların yaşadığı sıkıntıları düşünerek ileriye dönük bir projesi bu olan bu duyuru hepinizi sevindirecektir.

Camia da ki diğer takımlara da öncülük etmek amacıyla avrupa da hemen her takımın sahip olduğu takım otobüsü projesini hayata geçirerek Atilla Bisiklet Takımı bir takım otobüsünü bünyesine kattı. Bisiklet sporunun yayılması ve insanlara tanıtılması için değişik mecralarda uygulanan "Bisiklet Sporunu Tanıtım Çalışmaları" kapsamında yapılacak her aktivitede bu otobüs halkın bu spora bakış açısını tamamen değiştirmek amacıyla yapıldı. Bisiklet sporunun bir takım sporu olduğunu,bu sporun kulübünün olduğunu ve var olan bisiklet takımlarının otobüslerinin olduğu halka anlatabilmenin en kolay yollarından birisi olarak bu proje hayata geçirildi. İleriye dönükbir diğer gelişme ise bu otobüs sadece takımımıza değil eğer uygulamasını başarabilirsek ferdi sporcuların yarışlara nakilleri için de hizmet verecek.Sporcuların yarışlara giderken yollarda çektikleri sıkıntıları çok iyi bildiğimizden dolayı Atilla ATAY bu otobüsü aynı zaman da ferdi sporcularında hizmetinde tutmak istiyor. Bunun nasıl gerçekleşeceğini de yakın zamanda duyuracağız. Otobüsü canlı görmek isteyenler Caddebostan sahilinin bitiminde yol kenarında bulunan otoparkta görebilirler.

Burdan itibaren yazacağım kısım foruma ve forum kurallarına ters düşüyorsa mod arkadaşlar tarafından kaldırılabilir.Reklam olarak görülebilir çünkü yanlış anlaşılmasın.:in:

Sadece bir kaç takımın sahip olduğu takım web sitesi olayını da yaygınlaştırmak için bisiklet takımıza sadece takımla alakalı bilgilerin yayınlandığı bir site daha oluşturduk. Amaç tüm diğer bisiklet takımlarının kendini en iyi şekilde tanıtabileceği bir web sitesinin olması gerekliliğini anlatabilmek; artık takımımızla ilgili her türlü bilgiyi www.********.com adresinden öğrenebilirsiniz.Site şu an sadece aktif, veri yüklemeleri ve stabilite çalışmalarımız devam etmektedir

Gelişmeleri devamlı aktarmaya devam edeceğiz. Bisikletforum'a teşekkür ederiz.

2. Eren AYDIN

Eren AYDIN Forum Bağımlısı

Seviye:
    Bence süper bir düşünce. Belki hiç binemeyecek olsamda bisiklet kullanımı ve bisiklet sporuna bakış açısını değiştirebilecek uygulamalardan biridir. Umarım bu tür hizmetler artar. Sonsuz tebrik ve teşekkürler.

3. Alp Aslan

Alp Aslan Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Çok güzel olmuş Serkan, Birilerinin zaten Bisiklet sporuna daha fazla önem vermesi gerekiyor, Atilla Atay'a ilgisinden dolayı teşekkür ederiz

4. Serkan TELYAKAR

Seviye:
    Biz neler için uğraşırken sizin bu tür basitçe şeylere takılmanız ilginç doğrusu.

5. elif inci

elif inci Aktif Üye

Seviye:
    otobüsü bu hafta sonu görmüştüm. güzel düşünce ve uygulamaların devamının gelmesi dileğiyle.

6. reha genç

reha genç Bisikletkolik

Seviye:
    Otobüsünüz hayırlı olsun. Arkasında yazanların arasında yanlış bir ifade var galiba " 180 km/hız "

7. Serkan TELYAKAR

Seviye:
    Evet, otobüs geldiği zaman bizimde dikkatimizi çekmişti. O değişecek zaten kaplama firmasının yaptığı bir hata düzeltilecek:in:

8. Ozzgurr

Ozzgurr Bisikletkolik

Seviye:
    Hadi hayirli olsun, cok guzel bir calisma bu yaptiginiz. Sponsorunuz bol olsun...

9. memocy

memocy Forum Bağımlısı

Seviye:
    harika olmuş.. inşallah imkanı olan diğer takımlarda böyle şeyler yaparda yarışlar daha görsel olur..

10. Süleyman Uzunköprü

Süleyman Uzunköprü Onursal Üye

Seviye:
    Harika bir haber, buna çok sevindim. Peki bir antreman grubunuz var mı?

karatascaner, tarıkk ve Serkan TELYAKAR bunu beğendi.
  11. Serkan TELYAKAR

Seviye:
    Antrenman gurubundan ziyade takım antrenmanlarımız var.Hafta içi genelde çoğumuzun okulu,işi vs. olduğundan ferdi yapıtyoruz antrenmanları ama hafta sonu pazar günleri sabah 8:00 de Üsküdar Atatürk anıtı önünden start alarak toplu antrenmanımız var.Sahil yolu Tuzla üzerinden Ömerli'ye gidiliyor.

12. Soner Sarihan

Soner Sarihan Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Bisiklet camiası için hayırlı olmasını diliyorum.
    Emeği geçenlere teşekkürler.

13. TOYGAR YONTGAN

TOYGAR YONTGAN Forum Demirbaşı

Seviye:
    Takım olarak yaptığınız çalışmaları taktirle karşılıyorum,aynı zamanda ferdi sporcularada vereceğiniz destek bisiklet sporuna olan ilgiyi dahada arttıracak ve Türkiye'de bisiklet kullanımı yaygınlaştıracak diye düşünüyorum

14. R@SYONEL

R@SYONEL Aktif Üye

Seviye:
    çok güzel bir düşünce ve örnek ülkemizde bisiklet sporunun tanımında faydalı olur bir kişi iki kişi demeden yolda kim görse en azından ülkemizdede bu sporu yapanlar var dedirtebiliriz kim bilir otobüsü görüp bu spora başlamak isteyenler bile çıkabilir.:D

15. GdBAR

GdBAR Aktif Üye

Seviye:
    Çok güzel!O otobüste ne geyikler,muhabbetler dönecektir düşünemiyorum bile!.Ben olsam her saniyesini kayıt altına alırdım.Sonra bunları derleyip,süper bi "Inside Atilla Cycling Team Bus" diye yarı belgesel/sezon özeti tadında birşey yaparsınız.

16. yasinymn

yasinymn Bisikletkolik

Seviye:
    Takım'lara isim vermekte bir kıstas varmıdır acaba tepkinizi yorumunuz anlamak için soruyorum.

Hayırlı uğurlu olsun

17. d.berkay

d.berkay Onursal Üye

Adı:
    Demir Berkay
    Bisiklet:
    Marin
    Seviye:
    Vay be.. Hayırlı olsun.. Gerçekten Türkiye'deki bisiklet yarışlarına yeni bir boyut getirecek bir uygulama.. Umarım örnek olabilir..

18. tarıkk

tarıkk Üye

Seviye:
    teşekkür ederim berkay kardeşim ...saygılar:in:

19. tarıkk

tarıkk Üye

Seviye:
    Uzun zamandır planladığımız takım otobüsü sonunda gerçekleşti bu takımımız ve ferdi sporcu arkadaşlarımız için çok hayırlı olacak sevinçimizi bizimle paylaşan tüm arkadaşlara sonsuz teşekkür ederim...saygılar

karatascaner, Nuri Kongur ve elif inci bunu beğendi.
  20. Hakan Yazman

Hakan Yazman Onursal Üye

Seviye:
    Çok güzel olmuş, yarış camiamıza hayırlı olsun....