Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ataşehirden Merhaba

Konu, 'İstanbul Anadolu' kısmında Alican KAHYA tarafından paylaşıldı.

1. Alican KAHYA

Alican KAHYA Yeni Üye

Öncelikle herkese merhaba,

Aslen Edirne'nin Uzunköprü ilçesindenim. 23 Yaşındayım ve Ataşehir/İçerenköyde bir seyahat acentasında tatil danışmanlığı yapıyorum. İstanbul'a taşınalı yaklaşık olarak 3 ay oluyor. Edirnedeyken NG650 kullanıyordum. Fakat oranın şartlarından dolayı pek fazla bisiklet kullanma şansım olmadı. Şimdi ise Kron XC 250 aldım ve onu kullanıyorum ve bazı akşamlar iş çıkışında ve pazar günleri Bostancı Sahilde pedallıyorum. Biraz daha kondisyon kazandıktan sonra istanbul dışı yakın şehirlere pedallamayı düşünüyorum. Düşündüğüm bazı şehirler, Kocaeli-Sakarya, Lüleburgaz veya Lüleburgaz-Edirne. İlerleyen haftalarda bana katılmak isteyen olursa birlikte bir program yapıp yola cıkarız. Saygılarımla

Orkun bilinmez bunu beğendi.
  2. hasan budak

hasan budak Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Bende ayni sekilde icerenkoyde oturuyorum.yaklasik 3 haftalik bir arastirmadan sonra bugun maasim yatar yatmaz ng650hd aldim.bisikletin hakkini vermek istiyorum.boyle bisikletleri yatirmak gunah.oncelikli amacim bostanci sahilde.aksamlari kondisyin yapmak ve sonrasinda durum artik.ne.kadar elverirse ege koyleri.sahilleri turu yapmak.tabi ki tura ist dan baslamak degil niyetim :)