Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ataşehir

Konu, 'İstanbul Anadolu' kısmında AlperSCR2 tarafından paylaşıldı.

1. AlperSCR2

AlperSCR2 Yeni Üye

Bisiklet:
    Giant
    Arkadaşlar selam

Serifali tarafında oturmaktayım gıant scr2 ile amatör olarak pedallıyorum. Cumartesi pazar sabah 7 - 8 civarı bostancı çıkışlı yaklaşık 30 km yapıyorum ortalama hız 20- 25 km katılmak isteyen lutfen haber versin

ALPER

2. Mehmet Tuğrul CANBAŞ

Mehmet Tuğrul CANBAŞ Kıdemli Üye

Seviye:
    Güzergahınız bana çok uygun ama henüz bisikletimi getiremedim. Geldiğinde beraber pedallamaktan memnuniyet duyarım.

3. alpr60

alpr60 Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba benim de ismim Alper. Atakentte oturuyorum,cumartesi belki olmayabilir ama pazar gunu size katilabilirim. Guzergahiniz nasildir bostanci cikisli demissiniz aciklama yapar misiniz. Bende amatorum dediginiz mesafelerde size eslik edebilirim.bisikletim e bike oldugundan cok fazla yormuyor.Uygun olursa beraber pedallariz

4. Murat Semiz

Murat Semiz Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Amoeba
    Seviye:
    Bu sabah saat 8.15 civarında İmes'ten aşağıya Türkiş Blokları- Gümrük- Su Deposu- İçerenköy- Bostancı Köprüsü- E5- Altayçeşme güzergahında işe giderken pedallayan kişi bendim. Tıpkı bundan sonraki hafta içi ve Cumartesilerde yapacağım gibi. Belki karşılaşırız. Selamlar. :cool:

5. AlperSCR2

AlperSCR2 Yeni Üye

Bisiklet:
    Giant
    Selamlar
    İş seyahati falan derken yazıları takip edemedim. Guzergahım sabah 7:30 caddebostan migros kartal iskelesi dönüş yine caddebostan toplam 32 km. Ortalama hız 25 km. Bu pazar tekrar yapacağım katılmak isteyen varsa beklerim

6. murat taş

murat taş Yeni Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Merhaba Murat Bey. Bugün 07.30 sularında çiftlik yolunun iett garajı hizasında(özellikle brandium demiyorum) beyaz scott gördüm. Siz miydiniz?

7. Murat Semiz

Murat Semiz Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Amoeba
    Seviye:
    Selam adaşım.

Yok ama paralel mahallelerden geçmekte idim. Bu sabah Ferhatpaşa-Kayışdağı dağ yolunu kullanayım dedim, ama çok dik inişler, çok dik. Çıkışlardan korkmuyorum da, inişler kötü. Yarın sabah o eski, ilk gözağrım, güzide tırlarıma yeniden teğet geçerek gitmeyi planlıyorum. Beyaz değil siyah rengi arayınız. Görüşürüz. ;)

8. murat taş

murat taş Yeni Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Bugün işe giderken denk geldi, beyaz scott marka yol bisikleti. Merak ettim belki foruma üyedir, sorayım dedim kim bu bisiklet sevdalısı diye.