Çengelköy - Ümraniye ve Rasathane

Caner.AYDIN

Daimi Üye
Tepki
86
İsim
Caner A.
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Samed 10-11 gibi bitmiş olur. spor yapmış olacağın için erken kalkmanın sıkıntı olacağını sanmıyorum. ilk gün ise belki biraz yanma olabilir ama bir yerden başlamak lazım, bizde 9 da iş başındayız ama sen bizden daha gençsin açığı kapatırsın :) :) çok farklı değiliz yani kardeş akşam görüşmek dileğiyle....

Scudo

sameducar

Üye
Tepki
14
2 hafta önce riva yaptık o kadar zorlamaz inş. Hazırlandım çıkacağım ama hangi nato yolu onu karşıtırdım. Tepe üstü nato yolumu orada ki itfaiyemi yoksa maxcity ordaki nato yolu oradaki itfaiyemi _? Acil cevap yazarsanız süper olur. Ümraniye Son duraktan yola çıkacağım. her iki ihtimalde de Şimdi çıksam anca varırım herhalde. Bu arada Benim tel 506 228 08 58

Tepki
0
Bu arada bir şey sormak istiyorum. Siz şimdi şehir ,yol bisikleti mi kullanıyorsunuz yoksa dağ bisikleti mi ? Bisiklet alma arefesindeyim ve kararsızım :S

BF Okuru

Üye
Tepki
2
iyi eğlenceler, pedalınıza kuvvet. iş yoğunluğunu atlatayım ben de katılacağım bu turlara. :)

Caner.AYDIN

Daimi Üye
Tepki
86
İsim
Caner A.
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Dalyan Ertuğrul

biz genelde dağ bisikleti kullanıyoruz, yol bisikleti kullanan arkadaşlarımızda var fakat benim tavsiyem düzgün bir dağ bisikleti almandır, netice itibarı ile her türlü yolda kullandığımız için dağ bisikleti alıp her yere gidebilmek mantıklısı olur. bisiklet tercihinde soru işaretlerin var ise yardımcı olmaya çalışırım...

Caner.AYDIN

Daimi Üye
Tepki
86
İsim
Caner A.
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@v. akmese

bekleriz kardeş ama o iş yoğunluğu hiç bitmiyor o biraz bahanesi oluyor insanın :)))

Caner.AYDIN

Daimi Üye
Tepki
86
İsim
Caner A.
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Dün akşam yaptığımız tur 6 kişi ile saat 23:00 da sona erdi. bosna bulvarı itfaiyede buluşup rasathaneden sahile indik. kandilli, anadolu hisarı, kanlıca, çubuklu, paşabahçe, beykoz gidiş dönüş yaklaşık 40 km lik bir tur oldu. oldukça keyifliydi yanlız grubumuz daha yeni olduğu için sanırım arada kopmalar yaşadık. zamanla bunun düzeleceğini umuyorum :) bütün arkadaşların ayağına pedalına sağlık diyelim. pazar günü sarıyer veya riva turu düzenlemeyi düşünüyoruz. gelecek olanlar için bir liste yapalım.

1. Alper
2. Aykut ??
3. Caner
4. Hakan
5. Samed ??
6. Haldun ??

• Beğen
Tepkiler: haldun kabadayı28

sameducar

Üye
Tepki
14
Kim o kopup gidenler :eek: pazar orman turu çıkmazsa geleceğim inş. Bugünü , C. Tesiyi boşmu geçireceğiz hazır ısınmışken devam edelim bence :) :D

Caner.AYDIN

Daimi Üye
Tepki
86
İsim
Caner A.
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
cumartesi biraz işim var kardeş o yüzden bana uymuyor isterseniz siz çıkarsınız :)

Caner.AYDIN

Daimi Üye
Tepki
86
İsim
Caner A.
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Beyler özür dileyerek pazar günü de müsade isteyeceğim, pazar günü kandil ve oruç tutmak istiyorum yarın öğleden sonra tur yapabiliriz :)

sameducar

Üye
Tepki
14
Bayram paşa forum'da spor malzemeleri satan mağazanın adını neydi _? Pazar bende oroç tuta bilirim ve tutarsam iftardan sorna kesinlikle bisiklet tuturu yapacağım yediklerimi eritmek mahiyetinde mümkün olduğunca slow bir şekilde.

Caner.AYDIN

Daimi Üye
Tepki
86
İsim
Caner A.
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
decathlon :) iftar 9 a doğru o saatten sonra zor olur 1 az

sameducar

Üye
Tepki
14
1 Saatlik tur bana ii gelir. Birde iftarı Ümraniye Mesire Alanında yaparım mangal şekliyle, turdan sonrada bir semaver yakarım güzel çay şekli öff fena :) :D Oroç tutasamda tutmasamda iftar yapacağım :)

Caner.AYDIN

Daimi Üye
Tepki
86
İsim
Caner A.
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
heheheheh hayirlisi olsun kandil akşamları ben aile saadeti yaşıyorum kardeş :)

sameducar

Üye
Tepki
14
En güzeli. Ama ben hem aile saadeti hem piklik eğlencesi hemide spor aktivitesini aynı anda yapıyorum. E yaşlılık nede olsa zaman kısıtlı az zamana çok aktivite sığdırmam lazım :D :)

Caner.AYDIN

Daimi Üye
Tepki
86
İsim
Caner A.
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
yaw görende işen aksam 10 da cıkıyorsun sanacak hahaha :)

sameducar

Üye
Tepki
14
Gün içinde yaptığımız işten mütevellit okadar negatif enerjiyle doluyoruz ki eve geldikten sonra nötürleşmemiz 3 saati buluyor. Artık Pozif olmamız için gerkli zamanı tahmin et :) Zatan 4+4 zam yaptılar bütçe yetmez diye, bugün haberlerde bütçenin 4,5 milyon artı verdiğini söylediler tarumar ettiler bizleri.. Neyse artık C. Tesi günü program olursa paylaşırsınız gelirim inş. İi hafta sonları dileklerimle :D

alper okumuş

Aktif Üye
Tepki
34
Dostlar,
o zaman ctesı yada pazar akşam turlayalım, 21-23arası turlarız yıne
goruldugu uzere herkesın haftasonu gunduz programı var,