ATA' mızın fotoğrafları

Scudo

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
@shopar

sepetli motosiklet yaaa..ne kadar güzel nostalji ve bu nostaljiye ne kadar yakışan bir insan...

fotoğraflar da hakikaten nadide...

çok teşekkürler shopar..

• Beğen
Tepkiler: Anıl(shopar)

Anıl(shopar)

Forum Demirbaşı
Tepki
228
aklıma güzel bir espri geldi sepetli motorsikletteki ATA mızın ve şöförün kaskları yok (yani o yıllarda belki kask yoktur ) :D

beverly

Forum Demirbaşı
Tepki
284
Bisiklet
Scott
yurtdisinda en fazla bilinen varliklarimiz sirasiyla Istanbul, Ataturk, Raki, Kebab. Politikadan hoslanmam ama tahminimce genel bi gorus olacak, simdi ye kadar Ataturk kadar kendine guvenen ve inanan(ki o zamanin sartlarini dusunun) ulkemizi ve kendini diger milletlere karsi gururla ve temsil etmis ve bi cok milletin saygisini kazanmis bi tane daha baskanimiz olacakmi acaba?
beni kimse yanlis anlamasin ama Ataturk ten sonra ozellikle son donem baskanlarina bakarsaniz nedense yersiz bi eziklik var. 80 milyona yakin nufusu ve gelecege yonelik inanilmaz potansiyeli olan(her ne kadar bu potasiyel kuvvetlendikte disaridan durtulmesine ragmen halen savasan) bi ulkenin baskani en az diger saygin ulke baskanlari kadar basi dik ve kendinden emin olmali.

beverly

Forum Demirbaşı
Tepki
284
Bisiklet
Scott
bu arada anlatim bozukluklari icin ozur diliyorum...

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
@kılıçreis

HEYECANLANMAN NORMAL BENCE ,NEDE OLSA KURTULUS SAVASININ ILK ATESLENDIGI TOPRAKLARDAN YAZMAKTASIN,AMA UNUTMAMAK GEREKKI BU COGRAFYANIN GOLGESININ ULASTIGI HERYERE ULASTIRMAK LAZIM ATAMIZIN ILKELERINI,
HERKESE TESEKKURLER
VE NE MUTLU TURKUM DIYENE....

cambaz24

Aktif Üye
Tepki
88
Bu güzel paylaşım için çok teşekkür ederim. ATA'mızı tekrar saygıyla anıyoruz...

sönmez

Daimi Üye
Tepki
217
Shopar sana sonsuz teşekkürler.Tuğrul abininde söylediği gibi çok nadir bulunan resimler.çoğunu ilk defa gördüm.Bana göre resimleri görmekten daha önemlisi o resimleri yaşamak.Ulu önderimizin devlet adamı,asker ve siyasetçi kimliğinin yanında halk adamlığınıda gözler önüne seren resimler bunlar.Atamız eğer 20 yıl daha başımızda kalsaydı şimdi Türkiye ve diğerleri vardı ve dünya şimdikinden çok daha farklı olacaktı.
Arkadaşlar taraflı tarafsız a partisi,b partisi,asker,din adamı,sporcu,hangi etnik kökenden olursak olalım, Atatürk'ün ilkelerini ve devrimlerini doğru anlayıp onlara sahip çıkalım.Bu ülke promasyonla,kuponla alınmadı değerini bilelim.

• Beğen
Tepkiler: Anıl(shopar)