Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Astro 40 hakkındaki görüşleriniz

Konu, 'Salcano' kısmında Hasan ASKER tarafından paylaşıldı.

1. Hasan ASKER

Hasan ASKER Yeni Üye

Seviye:
    Uzun süren hantal bisiklet deneyiminden sonra segmentimi biraz yükseltip Astro 40 model ürünü satın aldım. Haftaya fabrikadan ürün gelecek. Merak ettiğim ürünü kullananlar nelere dikkat etmem gerektiğini ve deneyimlerini paylaşabilirse çok memnun olurum...

Ürünü uzun bir pazarlık sonrasında 750TL'ye aldım.

2. Hasan ASKER

Hasan ASKER Yeni Üye

Seviye:
    Anlaşıldı forumda hiç kullanan yok... 2-3 gün içinde ürün elimde olacak... vidaları biraz sıktıktan sonra test sürüşü yapıp incelemeyi ben yazayım bari :) Bir amatörün incelemesi ne kadar olursa o kadar iyi olacak bakalım.. gelsin görelim...

3. Engin Öz

Engin Öz Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    valla ben de bugun Astro 40 mtb için anlaştım. gunluk işe ulaşımda da kullanmayı planlıyorum. yaklaşık 8 km mesafe var ve biraz eğimli bir yol. Satıcıların sözlerine ne kadar güvenilir bilemiyorum ama güzergahımı düşününce ince lastikli bir bisiklet pek cazip gelmedi. Perşembe gunu teslim alabileceğim sanırım. ilk kullanımdan sonra bende amatörce fıkrımı paylaşırım....

4. Hasan ASKER

Hasan ASKER Yeni Üye

Seviye:
    hadi bakalım şimdilik 2 kişi olduk :D bende sabırsızlıkla bekliyorum... hava yağışlı olmasa aldığım yere gidip bir kaç şey daha soracam hem bu arada bisiklet geldimi yoldamı durumunuda öğrenirim... Bende genelde evden okula okuldan eve ve akşamları gezi hafta sonları turlar filan... Zaten Üniversitede toplulukta kuruyoruz haftalık etkinlikler düzenlemeyi planlıyoruz... bu nedenle bisiklet çok iyi... Hem spor amaçlı hem ulaşım amaçlı :D

5. Hasan ASKER

Hasan ASKER Yeni Üye

Seviye:
  6. atakanyılmaz

atakanyılmaz Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Hasan arkadasim urunun geldi mi ? Geldiyse tavsiye eder misin ve arti ve eksilerini bizimle paylasir misin ? Bende astro 40 dusunuyorum da :D