Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

astro 29 hd anteusmu

Konu, 'Salcano' kısmında hakan 2830 tarafından paylaşıldı.

1. hakan 2830

hakan 2830 Yeni Üye

Adı:
    Hakan
    Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    arkadaşlar herkeze selamlar saygılar almayı düsündüm astro 29 inç hd fyt1030.birde salcanonun anteus var29 inç hd yanlız bu bisikletten heryerde yok avantajlı gibi görünüyor salcanonun anabaisinde yok düşündügüm anteus kalitesi nasıl. boyum 1.85.kg85 21 kadrosu varmıdır yardımlarınızı beklıyorum saygılar.

2. Çağatay Y.

Çağatay Y. Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Merhaba Hakan Bey,

Anteus tam olarak nedir? 29 inç ile ilgili birşey herhalde?

3. SerkanH

SerkanH Onursal Üye

Adı:
    Serkan
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Merhaba Adı geçen bisiklet.. :)

4. Çağatay Y.

Çağatay Y. Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Görsellerde görmüştüm gerçekten güzel.

5. hsnbykkls

hsnbykkls Dağda Asfaltta Karda Güneşte, 4 x Derrace

Adı:
    Hasan Büyükkeleş
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Anteus u ilk defa duyuyorum. Varsa donanim ozelliklerini yazarsaniz daha iyi olabilir. Ama şunu diyebilirim ki, Astro 29 HD den ben cok memnunum

6. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Yarim saat icerisinde bir tane alacagim.fiyat performans olarak gayet uygun durdugu icin tercih ettim.aksama yada yarin genel izlenimleri yazarim.19-21 inch kadrolari mevcut ama ufak donanim farkliliklari var gordugum kadariyla ve her alan ilk etapta pedal sele ve elcigini degistiriyor.ben degistirilmisini alacagim kismet ise :)

7. Çağrı Fatih Yamalı

Çağrı Fatih Yamalı Bisiklet Terbiyecisi

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Salcano tercih etmenizi pek önermeyeceğim. Çünkü ben salcano salcano diye dolandım durdum. En sonunda bozuk mal, teşhir ürün vs. çok uğraştırdı ve Carraro aldım. Hafiflik konusunda da iyi olduğunu düşündük. sağlamlık olarakta dün 2 Metreye yakın bir yerden ön tekere dik vaziyette düştüm, sıkıntımız yok. Küçük bir oynama mevcuttu, servisi aradım ve bunun problem olmadığını ve istersem değiştirebileceğini söyledi. Müşteri memnuniyeti iyi. Anteus görünüm açısından çok hoş :) Astroların hidrolik disklerinde bir çok sorun oluyormuş, dün kadir abi ile gezdik, fren TUTMUYOR :) Vites geçişleri çatır çutur. Kemikli yani. Bir daha düşünün bence.

8. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:

Ben cok begendim fiyatina gore cok guzel.20 inch traktor mtb den keyif almaya baslayacagim insallah :) pedallar sele gidon bogaz degissin ayaklik sokulsun mtb ye benzesin biraz :)

9. Onur YCL

Onur YCL “A bicycle ride is a flight from sadness.”

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    claud butler antaeus gayet güzel bir bisiklet lakin şunu bilmenizde fayda var bu bisiklet salcano tarafından üretilip ihraç ediliyor maşası suntour ön aktarıcı ve arka acera diye biliyorum. Gidon boğazına yakından baktığınızda salcano yazdığını görürsünüz. Vites sistemi dışında astroyla farkı yok.

10. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Ben aldigim icin soylemiyorum ama ciziksiz tertemiz 29 er 27 vites avid eliksir frenli gidondan kilitlemeli amirtisorlu continental lastikli bir bisikleti baska turlu nasil 800 liraya alabilirim ki.ayrica bisikleti iyice inceledim kadrosu cidden cok guzel ve salcanonun adi gibi itici gelmiyor kimseye.

Sele pedal degisti bogaz ters cevrildi.akort ayarlari yapildi ön arka lastikler ve fren balatalari yer degistirildi vites ayari gozden gecti kullanima hazir.29 jant benim gibi 187 boyundakiler icin cok rahat ve bisiklet altinizda ufak durmuyor.arazi testi yol yarislarindan sonra :)

11. hakan 2830

hakan 2830 Yeni Üye

Adı:
    Hakan
    Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    merhaba çagatabey 29 kastım jant boyu kadrosu 21 varsa iyiolurdiye düşünüyorum ama satıcılarda kalmamış teşhir var onlarda çizik falan türkiyeye üretilmedigi için bi tedirginlik var sonra bisiklette salcano ibaresi diye birşey yok salcano servisligini üstlenmiş biraz garip. bende vazgeçtim saygılar.