Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

assos 50 mi niarvana 40 mı?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında ???? tarafından paylaşıldı.

1. ????

???? Aktif Üye

Seviye:
    selam arkadaşlar. insomnia 300 slx alarak aranıza katıldığım.donanımdan anlamadığım ve yaşadağım yerde sorularıma cevap verecek bisikletçi olmadığı için siteye bu siteye oldum ve sorunlarıma arkadaşlar sağolsun anında cevap verdiler.
    karadeniz bölgesinden kalıyorum. bazı yolllar jeeepleri zorlayacak derecede.bazen 40 küsür kilometreyi aşacak derecede köylerden iniş yapıyorum ve bisikletimden inişlerde pek memnun değilim.araştırıken nirvana 40 modelini gördüm. fiyatıda bütçeme göre.bir arkdadaş iniş bisikletleri ile daha dağ bisikleti gibi rahat çıkamazın dedi ve aklım karıştı.diyer bu tüzden aklım assos 50 ye kaydı. ikisi aranında kladım angisini almalıyım? nirvana 40 ile çukurlardan tümseklerden atlama ile amasörü deforme olur mu? assos 50 ile nirvananın yaptıklarını yapabilir miyim? yollar taşlı ve tümsek? hangi bisikleti almalıyım arada kaldım

2. alperK

alperK Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    ng650 öneririm

3. ????

???? Aktif Üye

Seviye:
    exel alsam daha iyi olur herhalde :)

alperK bunu beğendi.
  4. selami atay

selami atay Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Kardeş gücün yetiyorsa nirvana al ama düz yolda kullanacaksanız gereksiz çift amortisörlü.ben bu gün alabildim Assos50slx mi tavsiye ederim.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi