Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

asp marka lastik hakkında yardım

Konu, 'Tekerlekler' kısmında cedrick41 tarafından paylaşıldı.

1. cedrick41

cedrick41 Bisikletkolik

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar geçenlerde tam bisikletçinin önünde lastiğim patladı:D bende usta dedim insan çiviyi şöyle 40-50 mt. uzağa atarda bizde uyanmayız dedim güldü genelde biz dediğin mesafeye atarızda nasıl olmuşsa burayada düşmüş demezmi:003: neyse yapalım şu lastiği dedim tamam hallederiz dedi yaparken bana bir lastik önerdi ASP marka bende mtb ye oluyormu dedim oluyor dedi peki satabildinmi dedim çok sattım dedi alanlar memnunmuş baktım cst nin 26x1.15 mtb yol lastiğimiydi ona benziyor cekoslavakya malıymış sert bir lastik bende güvenemedim sizin bir bilginiz varmı kenarlarında beyaz reflektörlü şeritleri var fiyatıda 17 tl diyor nedersiniz bu lastik hakkında bayağı bir niyetlendim ama arkadaşlar size danışmak istedim destekleriniz için şimdiden teşekkürler !

2. cedrick41

cedrick41 Bisikletkolik

Seviye:
    arkadaşlar lastiğin markası RUBENA imiş modeli COBRA 1,26X1.90 APS İSE ANTİ PİNCTURE SYSTEM demek imiş kusura bakmayın:unsure:

3. cedrick41

cedrick41 Bisikletkolik

Seviye:
    cevap gelmedi bende aldım lastiği ilk denemem fazla hava ile güpletiyor fakat uygun hava ile 32 ön 35 arka basınçla kullandım frende güzel sürüşte daha yumuşak ve akıcı oldu ıslak zeminde denemedim şu an için memnunum:in:

Bisikletimin resmidir lastik takıldıktan sonra
    http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=38967&page=5

MertSayın bunu beğendi.
  4. GiciK eRay ADALI

GiciK eRay ADALI Forum Bağımlısı

Seviye:
    Ben de yakın zamanda Rubena aldım modelini tam hatırlamıyorum 1.90'lık orta kısım yanlara göre daha dişsiz, az arazi az asfalt diyebiliriz =) birçok dikenli bölgeden özellikle geçtim (meraktan) ma su ana kadar sorun yasamadım asfaltta da gayet iyi bir performans sergiledi.. ama teknik arazide sorun yaratır diye korktum acıkcası, henüz deneme fırsatı bulamadım.. ama memnunum sorun cıkaracagını sanmıyorum.. hayırlı olsun

cedrick41 bunu beğendi.