Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Aslı Bisiklet Sözünde Durmuyor

Konu, 'Şikayetim Var!' kısmında Furkan TK tarafından paylaşıldı.

1. Furkan TK

Furkan TK Onurlu Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Öncelikle belirtmek isterim ki müşteri memnuniyetini ön planda tuttukları için Aslı bisikleti öven kişilerdendim. Bu sebeble gerek Merida, Sedona bisiklet ve aksesurlarını tercih ediyordum. Sırf işini düzgün yapan Türk firması kazansın diye.

Fakat Aslı bisikletden beklemediğim bir durumla karşılaştım. Kendilerine en son attığım e-posta.

Buraya kadar herşey çok güzel ama işin "aslı" öyle değil.

Oysaki gönderdikleri bu ilgili cevap ile beni çok mutlu etmişlerdi. Bu e-postaya hitaben adres bilgilerimi ve Aslı bisikletin bu denli müşteri memnuniyeti takdir ettiğimi ifade eden mesaj göndermiştim. Fakat ne adresime gelen bir kargo oldu, nede durumla ilgili attığım ikinci, üçüncü e-postalara cevap verilmedi 9 gün oldu.

İlk mesajıma karşılık o küçüçük parça temini sağlayacaklarına dair e-postayı okudukdan sonra Bisiklet Forum'da Aslı Bisiklete Teşekkür başlığı açmayı düşünürken gönderimi sağlamadıkları ve mesajlara cevap verme gereğinde duymadıkları için tam tersi bir konu açma gereği duydum

Verilen söz, sorumluluğu gerektirir Aslı Bisiklet.

2. obezkirpi

obezkirpi Forum Demirbaşı

Adı:
    Oytun
    Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    telefon etmeyi denediniz mi

ebayusuff bunu beğendi.
  3. Furkan TK

Furkan TK Onurlu Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    @obezkirpi Elbette attım konuda belirtmiştim cevap yok.

4. evrenozbilen

evrenozbilen Velocity216

Adı:
    Evren
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
  5. Chucky-1

Chucky-1 Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Emin olun 20 kuruşluk bir mıknatıs bile işinizi görecektir. Boşverin. Ama onlarda göndermek zorunda değiller şimdi doğruya doğru sonuçta onların suçu değil.

ozkan uzun bunu beğendi.
  6. Furkan TK

Furkan TK Onurlu Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Aslı bisiklet Sigma Sport bisiklet bilgisayarlarının Türkiye distribütörüdür. Görüldüğü üzere kendilerinden herhangi bir talebim olmadı Türkiye'de nerede tedarik edebilirim diye sormuştum sonuçta TR distribütör kendileri onlardan iyi kim bilebilir. bike-discount sitesinde var 3 euro + 19 euro kargo bedeli var fakat TR'de yok.

Sigma Sport Power Magnet | Sigma Sport Shop

Burada önemli olan Aslı Bisikletin verdiği sözün arkasında durmaması meselesidir.

@evrenozbilen Teşekkür ederim. Eski KM saatimin mıktanısını bulduğum için taktım fakat jant teline uygun olmadı geçici çözüm olarak bant yardımı boşluk yapmamasını sağladım. Orjinalı gibi olmadı ama şu anlık iş görüyor. Decantlona gittiğimde bakacağım.

Chucky-1 bunu beğendi.
  7. Furkan TK

Furkan TK Onurlu Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Aslı bisiklet'den telefonla arandım parçanın gönderimini sağladılar sağolsunlar. Ufak bir sıkıntı geçirmiş olsak bile Aslı bisiklet müşteri memnuniyeti adına güzel adımlar atıyor, bununda geri dönüşümünü fazlasıyla alacaktır.

evrenozbilen ve Oğuzhan Y. bunu beğendi.
  8. Faruk ÇUBUKCU

Faruk ÇUBUKCU Bisikletkolik

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Zamanında Sigma BC 1009 km saatimi elimden düşüp tuşlarından birisini kaybetmiştim. Aslı Bisiklet'i o vakitler bilmiyordum ve ben de Sigma'ya direk durumu anlatan bir yazı yazdım. Birkaç saat içerisinde geri dönüş yapıldı ve parçaların adresime gönderildiğini söylediler. Yaklaşık 2 hafta sonra Almanya'dan zarf içerisinde Sigma BC1009'un tuş takımı silikon parçalarıyla beraber gelmişti.