Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

asli bisiklet 759

Konu, 'Sedona' kısmında selcukgl tarafından paylaşıldı.

1. selcukgl

selcukgl Yeni Üye

Seviye:
    Bu gun asli bisiklete gittim bisikleti almaya ve bana gisterdikleri bisikletiten farkli bir bisiklet gelmis donanim 721in kini takmislar acera aktarici simano frenler cst lastik ler bana gosterdigi sram x5 donanimomega masa verdigi bisiklet le hic bir alakasi yok ve ben kabul etmedm isine gelirse ddediler bbeni okadar beklettiler zamamimi harcadilar hic bir sey olmamis gibi davrandilar bana donanimi soyleyen adami aradilar yanlislik olmus dediler ve ben gitmeden 1 gun once arad shelby lastik ve sram x5 mi dedm evet dediler almaya gidince sok oldum asli bisiklete yakismayacak bir durum gerçekten siddetle kınıyorum ben sozumde durup gittim ama adam degillermis insanlari kandirmak cok kolay olmus herkezin dikkatine*Linux (Android 4.1.2) ile gönderdi

2. burak özgüng

burak özgüng Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    nasıl bi iş anlamadım gerçekten 2. el falanmı alıodunuz acaba ?
    x5 söküp acera takmak avid fren söküp shimano takmak

3. selcukgl

selcukgl Yeni Üye

Seviye:
    2 el degil 2012 kadro oldugu icin ucuz sandim ozellikle aradim bisikletide gittim gördüm anlastik ama gittigimde oyle bir seyle karsilastim ve adam bana soyleyen adami da aradi yanlislikl oldu diyor beni ilgilendirir mi yanlisloginiz benim sorunnum mu sizce o kadar beklemem zaman kaybim bos yere gitti

4. murat aslan

murat aslan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    Daha önce telefonda anlaşıp aradan birkaç saat geçtikten sonra mağazaya gidip bisikletinin satıldığını duymuştum.
    Benim bisikletçide parça takacağı gün memleketine gitmişti.
    Ama sizinki resmen kasıtlı adam soymak ya başka birşey gelmiyor aklıma. Ne kadar terbiyesiz hiç mi ticaret ahlakı yok hiç mi utanma yok bunlarda ? Geçmiş olsun size umarım bu konu ile sezonu erken kapatırlar da kandıracak insan bulamazlar.

5. selcukgl

selcukgl Yeni Üye

Seviye:
    Sadece kadro 759 butun donanim 721 ve fiyati 900 falan sahtekarlik sadece benden1300 lora istediler