Aşkım Baksana Bana (14 Şubat Özel)

Scudo

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
@Ender Alıcıoğlu

Teşekkür ederim Ender Abi. Beğenmene sevindim. İşten çıkmam iyi mi oldu kötü mü bilmiyorum. İyice yollara vurdum kendimi. Ne zaman toparlanıcam çok merak ediyorum... Düşerken bacağım altta kaldığı için bisiklete pek bi' şey olmadı. Ama dediğin gibi vücuduma 6 yeni morluk eklendi ehhe... :eek:

@burgazz

Yaw sorma sabahın köründe aradı Tranj. 'Benim akortum bozuk, patron bugün gelemicem' diye izin almış. Yağmur çamur demeden çıktık dışarı. Kapalı havada işini sevmediği halde çalışmak zorunda olan asık suratlı insanların arasından geçtik aheste aheste. Bir ara biz de kavga ettik çoğu çift gibi sevgililer gününde. O da beni üzerinden attı. 'Bunu sakın bir daha yapma!' dedim. Bir kez daha tekrarlayınca bir müddet görüşmeme kararı aldım hıııh... :rolleyes:

• Beğen
Tepkiler: simplonmurat

Ozge Deniz

Forum Bağımlısı
Tepki
328
gerçekten müthiş güzel bi klip.zevkle izledim.devamını beklerim.hayran kaldım yetenegine.tam bisiklet aşıgısın anladım artık.bizim için önemli bi konuya deginmişsin yani.teşekkürler emegine...

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
@c.turhan

İyi dileklerin için teşekkür ederim Cahit Abi. Tranj güçlüdür, dişlidir kaymaz dedik ama erkek milletine güven olmuyor işte n'aparsın ihhi ahha ehhe... :p

@ytse_jam

Yaw düşmek için ekstra çaba sarf etmişim gibi mi gözüküyor? Halbuki o kadar da dikkat ettim. Daha o sabah doktora gittim dizim için. Bağ dokuyu ve kıkırdakları zedelemişsin. Biraz ara ver, dizini dinlendir dedi. Sen git mazoşist gibi aynı dizin üzerine iki kere düş. Olacak iş mi yaw. Ama bu sefer hakikaten biraz ara vermem gerekiyor... :(

@Murat CER

İnşallah diyelim. Aminnnn....

@Tuğrul

Tuğrul abi esas amacım Nickelback'ten Far away eşliğinde süper romantik bir video yapmaktı. Ama insan bu kadar düşünce işi dalgaya vurmak zorunda kalıyor tabi... :)

@hızlı

Hakikaten çok uğraştım yahu. Çekilen fotolarla videoları birleştirmek, derlemek çok zor oluyor. Beğenmenize sevindim...

@gizer

Ben de aynen sizin gibi düşünüyorum. Keşke toplumumuz bilinçlense de bu tarz günlerde fırsatçılara meydanı bırakmasa...

simplonmurat

Forum Bağımlısı
Tepki
336
İsim
Murat ALTINCAN
Bisiklet
Simplon
Paylaşım için teşekkürler.Emeğinize sağlık.Islak zeminlerde ani dönüşlerden kaçınmamız gerekiyor.

Saygılarımla
Murat ALTINCAN

trinitrotoluen

Forum Demirbaşı
Tepki
259
Kews kız ben bunu izlerken telefonda konuşuodum senin düştüğünü görünce krize girdim telefonu kapamak zorunda kaldım ve karnım ağrıdı :D:D:D

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
kevser aklımda degişik bir şey var demiştin demekki buymuş tek kelime ile mükemmel olmuş süper :)

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.167
Gerçek ten güzel bir video olmuş tebrik ederim,düşme sahneleri ayrı bir hava katmış video ya gerçekten can alıcı..;)

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
Ben de aynen sizin gibi düşünüyorum. Keşke toplumumuz bilinçlense de bu tarz günlerde fırsatçılara meydanı bırakmasa...

sana katılıyorum kevser,daha bir kaç gün önce cingeneler bir demet çiçeği 5ytl. satıyor iken dün akşam sadece 1 ad gül jelatine sarılmış ve 15ytl.gibi bir fiyata satmaktaydılar.:mad: iyiki sevgilim yok:D

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
güzel bir video ama düşüşler baya sert umarım en kısa sürede iyileşirsiniz paylaşım için teşekkürler

Fatih - MFG(+)

Forum Demirbaşı
Tepki
368
Heheheheh yaratıcı zeka. Güzel klip olmuş. Kutluyorum. Allah kimseyi düşürmesin. :D

Sevgiler

MFG(+)

penelope

Aktif Üye
Tepki
49
abla guzel dusmussun gecmıs olsun umarım ıyılesırsın kısa surede. guzel klıp tesekkurler.

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
@cobike

Çok teşekkür ederim ilginiz için. En yakın zamanda sizin de çalışmalarınızı bekliyoruz... ;)

@derya.k

Devamı oldukça ben de sizlerle paylaşmaya devam edicem. Çok sevindim beğenmenize. Bisiklet sevdasının bu denli köklü olacağına inanmıyordum ancak tüm hobilerimin, uğraşlarımın önüne geçti. Senin de söylediğin gibi aşığım aşık. O taraflara geldiğimizde görüşmek dileğiyle...

@trinitrotoluen

Sorma yaw. O klibi çeken kişi de beni kaldırıp yardım edeceği yerde gülmekten öldü, yere yıkıldı... Hele 2. de tamamen koptu... hahahahaha :D

@ismailağıllı

Evet aynen öyle. Ha böyle bir şey yapmayı planlamamıştım. Ancak sevgililer gününde kapalı mekanda oturmayacağım kesindi. Böyle bir günü en güzel şekilde değerlendirdiğime inanıyorum... :)

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Kevsercim ellerineee sağlııık,ooo ne güselll we rekliii 1 klip öööleee beaa:p walaah o renkler tam senin hayatını yansıtıııooo;) herkesss düşerdee,kalkardaaa boşwerrrr:) önemliii olan yaptığın şeyden zewk alman,gerisiiii bahaneee.......teşekkürlerrr

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

Fatih - MFG(+)

Forum Demirbaşı
Tepki
368
Düşme diyince anılar canlandı birden. Bana göre bisiklete gönül veripte düşmeyen kimse yoktur. Hiç kimse öyle ben düşmem hiç hayatta falan gibi lakırdılar etmesin. Hepimiz bu aleti kullanırken düştük. Bir arkadaşımız Kevser Hanım'a "ama çizmişsindir Trek bisikleti" gibi serzenişlerde bulunmuş. Bunlar hiç önemli değildir. O çizikler bisikletin nazarıdır. Bisiklet düşe kalka öğrenilir. Düşüşün de bir tekniği vardır. Zamanla gelişir. :p Geçen Turhan Abi'nin daveti üzerine gittiğimiz Tuzla gezisinden önce arkadaşları beklerken bisikletin tekeri nasıl olduysa su kanalına girdi ve çıkaramayınca da tepetaklak yere çakıldım. Öyle usturuplu düşmüşüm ki bir de baktım bisiklet ters dönmüş ama tekerlekleri havada dikine dengede duruyor. Hemen yardıma koşanlar oldu. Bir şeyim yok dedim fakat el bileğim fena halde acıyordu. Hala çevirince sızlıyor. Zamanla geçer. Düşüşler bir yerde bu işin tadı tuzu. :D Önemli olan mala değil cana bir şey olmaması. Bir keresinde de ayağımda SPD pedal olduğunu unutup, gezi yaptığım mekanda bir tören nedeniyle istiklal marşı çalmaya başlayınca saygı duruşunda bulunayım derken tepetaklak yuvarlanmıştım. Heheheh:D Yine bir defasında (o zamanlar gençtim) millete hava yapacam diye ellerimi bırakıp bisikleti sürerken yerdeki çakılları farkedemeyip tepetaklak yine yerlerde yuvarlanmıştım. Düşmekten utanılmaz. :p İnsanlık hali hepimiz düşebiliriz. Önemli olan hata yapmak değil yapılan hatadan ders almaktır. Hatalardan ders alıp dikkatli sürüş yaptığımızda, trafik kurallarına riayet ettiğimizde kolay kolay da bir şey olmuyor. Bisiklete yeni başlayanların da gözünü şimdiden korkutmayalım. :) Herkese kazasız bol pedallı günler dilerim.

Sevgiler

MFG(+)

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
@sports-man

Evet renkli giyinmeyi ve renkli yaşamayı seviyorum. Arkadaşlarımın içinde 'böcek misin sen nerde cart renk görsen atlıyorsun' diyen var hahaha... :D

O gün çok eğlendim. Acısı da bir haftaya kadar geçer nasılsa...

@Fatih - MFG(+)

Çizmişsindir canım bisikleti derken, bisikletimi ne kadar çok sevdiğimi ve çizildiğinde nasıl üzüldüğümü bildikleri için öyle demişlerdir diye düşünüyorum. Yeni bisikletim ilk Yozgat Gezi'sinde çizilmişti. Herkes bilir ağlıyacaktım nerdeyse. O derece üzülmüştüm. Şimdi gördüğümde ise Yozgat imzası diyip geçiyorum. Her şehirden bir kaç iz kalıyor. Bu da anıların canlanmasını kolaylaştırıyor...
Tıpkı vücudumuzdaki yara bere izlerinin bir anısı olduğu, yüzümüzdeki kırışıklıkların geçmişi, yaşanılanları yansıttı gibi... ;)

Fatih - MFG(+)

Forum Demirbaşı
Tepki
368
Her şehirden bir kaç iz kalıyor. Bu da anıların canlanmasını kolaylaştırıyor...
Tıpkı vücudumuzdaki yara bere izlerinin bir anısı olduğu, yüzümüzdeki kırışıklıkların geçmişi, yaşanılanları yansıttı gibi... ;)

Ooooooo süper benzetme olmuş. Tebrikler. Bunu bir kenara yazdım. :p

Sevgiler

MFG(+)

billcycle

Üye
Tepki
27
@felis911

ama sevgili felis911, bisikletçinin kaderi değil midir ki o düşüler? önemli olan hiçbirşey olmamış gibi kalkıp pedaldan keyif almayı sürdürmek bence.