Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Askerlik..

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında sonEr´´ tarafından paylaşıldı.

1. sonEr´´

sonEr´´ Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Herkese selamlar

Öncelikle şu satırları 383 gün önce yazmamım gerekli olduğunu söylemeden edemeyeceğim..çünki bugun tam 383 günlük askerim...kusura bakmayın askerlik psikoloji işte helalleşmeden forumdan ayrıldım..bu konu hakkında herkesten özür diliyorum.affınıza sığınıyorum...

Biraz nerede askerlik yaptığım hakkında üstü kapalı bilgi veriyim..eminim ki çok merak ediyorsunuz :)
    6. Jandarma ve Komando Er Eğitim Alay'ından acemi birliğimi bitirdikten sonra jandarma komando timi olarak arkadaslarımla beraber Hakkkari Şemdinli'de görev yapmaya başladım...12 ağustos 2012 de birliğime katıldım ve halen bölüğümde görevimi sürdürüyorum...Anlayışla karşılayacağınızı bildiğim için , bölge hakkında bilgi vermek ve yaşadıklarım gördüklerim hakkında bilgi vermek detaya girmek istemiyorum.Tek şöyleyebilceğim burada görev yapmak herkese nasip olmaz , hele ki mavi bereye haiz olmanın gururunu ve onurunu anlatamam...Burada görev yapmaktan çok memnunum..Komutanlarımızla beraber yeri geliyor gülüyoruz eğleniyoruz yeri geliyoruz üzülüyoruz , sözün özü ayrı kaderi paylaşıyoruz...Herkes nasıl anlatır bilemem..Kısaca söyleyeceklerim tüm ihtiyacımızı karşılayabiliyoruz.Çok şükür en ufak sıkıntımız derdimiz yok.Eh her asker gibi anamızı babamızı eşimizi dostumuzu özlüyoruz o da olucak tabi ki :) 48 günüm kaldı ve yeniden kaldığım yerden hayatıma ve bisiklet sporuna devam edicem.
    Şimdi gelelim asıl meseleye az çok tanıyan beni bilir yol disiplininde sürüyorum ve performanslı antreman tutkunuyum...383 gündür selenin üstünde değilim.bisikletimi boşta durmasın diye satmıştım..Sedona 621 almayı düşünüyorum.Sedona 621 ve 0 dan başlayacak bir bisiklet tutkunu için tavsiyelerinizi bekliyor , herkese şemdinli'den selamlarımı iletiyorum..
    İyi forumlar ... :)

2. tekkir

tekkir Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Aleyküm selam kardeşim. Allah tez zamanda sevdiklerine kavuştursun, sağlıklı bir şekilde inşallah... Tabii yeni bisikletine de :)

3. doğan_69

doğan_69 Forum Demirbaşı

Seviye:
    kalan 48 gününüde kazasız belasız bir şekilde bitirip ailene bisikletine kavuşman dileğiyle kardeş..bu arada bende esenler sonduraktayım bende yol bisikleti tutkunuyum geldiğinde beraber pedallamak isterim tabiki :in: hadi kal sağlıcakla:alkis:

4. Uğur Ünalır

Uğur Ünalır Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    MErhaba, ben de Hakkari Merkez'deyim işim dolayısıyla. Bisikletle turlamadığım az yer kaldı. P.tesi Çukurca inşallah :)

5. Sanberk E

Sanberk E Onursal Üye

Bisiklet:
    Pinarello
    Seviye:
    hayırlı teskereler soner, Allah sapasağlam dönmeni nasip eder inş. :)

6. sonEr´´

sonEr´´ Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    sağolun arkadaşlar dualarınızla ayaktayız çok şükür

7. Fatih Kibar

Fatih Kibar Hayallerinin peşinden koş!

Adı:
    Fatih K.
    Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Allah güç, kuvvet versin kardeşim umarım psikolojin iyidir. Sağ salim dön ailene kavuş sonrasında daha nice pedallar dilerim.

8. Ahmet SARI

Ahmet SARI Kıdemli Üye

Seviye:
    Bana göre memlekette paradan daha değerli kağıt parçası teskeredir.

Allah kavuştursun..

9. Alper Gencan

Alper Gencan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Merhaba soner, en kısa sürede bitirip gelesin inşallah. Hayırlı teskereler. Bisiklet konusuna gelince, 621 güzel bir bisiklet kadrosu ve parçaları ile fiyatını karşılayacak düzeyde. Onun yanı sıra salcano xrs030 a da bakmanı tavsiye ederim.

10. sonEr´´

sonEr´´ Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    salcano yu çok ınceledım . fıyat parca onemlı fakat bır yerden sonra baktıgım zaman zevk almam asık olmam lazım :)