Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Askerden merhaba

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Semih Temiz tarafından paylaşıldı.

1. Semih Temiz

Semih Temiz Kıdemli Üye

Seviye:
    Arkadaşlar 23 Şubat tarihinde askerliğe başladım. O günden bugüne kadar 197 günüm geçti. Yani 197 gündür sizlerden ve bisikletimden ayrıyım. Bu yüzden dolayı üzülüyorum. Askerliğimin acemi eğitimini Burdur daki 58. Piyade alayında Ulaştırma er olarak yaptım. Şu anda Ankara nın Çankaya ilçesine bağlı Kirazlıdere mevkisindeki Oto ulaştırma taburundayım. Tabur, Ankara da yaşayanlar bilirler Kara Kuvvetleri Komutanlığının sağ çarprazında bulunuyor. Yol kenarındaki kulübelerde nöbet tutarken yoldan geçen bisikletlileri gördükçe adeta içim gidiyor. Bir an önce bisikletime kavuşmak için can atıyorum. İzin kullanmayı düşünmüyorum. Bu takdirde Allah ın izniyle 30 Nisan 2009 tarihinde bulunduğum birlikten ayrılıyorum, 23 Mayıs 2009 tarihinde de teskeremi alıyorum. Hepinize iyi pedaller. ŞAFAK 234

2. Admin

Admin Yönetim Kurulu

Seviye:
    Hiç kendinizi üzme.Sayılı gün çabuk geçer.Baksana tam bisiklet sezonunun başında askerliğin bitiyormuş hem.
    Hayırlı teskereler Semih.

Semih Temiz bunu beğendi.
  3. Serdar TEBER

Serdar TEBER Bisikletkolik

Seviye:
    Çok güzel bir yerde askerlik yapıyorsun. Delta bisiklet çok yakında, haftasonları çarşı izninde uğrayabilirsin :D En güzel anılarla teskereni alman dileğiyle.

4. yedek

yedek Üye

Seviye:
    Bende Gatadayım ama benim sadece 8 günüm kaldı..321 KD

Sanada teskereyi Allah nasip etsin...

5. yasinymn

yasinymn Bisikletkolik

Seviye:
    teskereyi ayını gün veriyorlar ama 23 mayısa kadar asker sayılıyorsun ona göre :)

6. heisenberg3910

heisenberg3910 Forum Bağımlısı

Seviye:
    Ey büyük Türk askeri! Asker olmak, bu yüce vatanı savunmak hayatımda gerçekleştirmek istediğim en büyük ve asla vazgeçmeyeceğim idealimdir.Sizi görevinizden dolayı tebrik ederim.Allah hepimize askerliği tamamlacak kadar ömür verir inşallah.

Semih Temiz ve Serdar TEBER bunu beğendi.