Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

asıl konu kadro sizce hangisi daha iyi(trek-scott-cannondale)

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında abdurrahman keleş tarafından paylaşıldı.

1. abdurrahman keleş

abdurrahman keleş Aktif Üye

Seviye:
    arkadaşlar bisikleti hala daha alamadım ama almama çok az kaldı aklımdaki modeller
    -trek 7.2 fx
    -scott sub 40
    -cannondale Quick 5
    bu üçlü arasından en sıcak baktığım trek şimdi alıp bir kaç sene sonra donanımarını yükseltmeyi düşünüyorum bu nedenle elimde kaliteli bir kadro olması gerek.birde trek 7.2yi trek ortaköyden alacağım 2012 diye 2011 vermezler değilmi yada dışarıdan anlaşılır bir detayı varmı bunların
    teşekkürler.

2. Faruk ÇUBUKCU

Faruk ÇUBUKCU Bisikletkolik

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Bahsettiğiniz 3 marka da kendisini ıspatlamış markalar. Kalite olarak bu modellerde bence hemen hemen üçü de eşdeğer. Scott ve Trek'i canlı olarak gördüm fakat Cannondale'i canlı olarak görmedim. Bence tercih tamamen sizin zevkinize kalmış. Üçü arasından rahatça seçiminizi yapabilirsiniz. Fakat Cannondale beni her zaman kaynak işçiliğinde gösterdiği özenle ve geliştirdiği sıradışı teknolojilerle beni cezbetmiştir. 2012 ile 2011 model Trek bisikletlerin farkını tam olaral bilmiyorum ama bu konuda bilgisi olan arkadaşlar muhakkak vardır. Fakat satıcı güvenilir birisi ise 2012 modeli size 2011 diye zaten satmaz.

3. gokhan.gursel

gokhan.gursel Kıdemli Üye

Seviye:
    üçüde birbirini ıspatlamış aynı segmentdeki modeller
    herhangi birini aldığında diğeri hakkında keşke diyeceğini zannetmiyorum
    benim önceliğim fiyat olurdu ama aralarında dağlar kadar fark yok
    o yüzden estetik kaygılar öne çıkıyor

4. cancaneses

cancaneses Üye

Seviye:
    Daha önce ben de Cannondale/Corratec/Scott markalarını kıyaslayan bir anket açmıştım. İlginç ve faydalı bilgiler var içinde, bence bakabilirsiniz;

http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=98636&highlight=

Sonrasında ben de kendime Scott Sportster aldım ve çok memnunun!!!
    Sonuçta bisiklet denilen ve ben de dahil hepimizin çoook büyüttüğü şey üstüne oturduğumuzda yalnızca selesini hissettiğimiz, ama kendisine baktığımızda bizi haddinden fazla heyecanlandıran iki tekerlekli bir düzenek!!! Belki de üstüne oturduğumuz şey yüzünden bağımlılık yapıyordur:)
    Siz de gidin sizi heyecanlandıran bir tanesini bulup üstüne oturun, aletlerin hepsi de her birimizin işini görmenin de ötesinde kaliteli bisikletler bence!!!
    Hayırlı olsun!!!

5. abdurrahman keleş

abdurrahman keleş Aktif Üye

Seviye:
    peki hangisinin kadro yapısı yol bisikletlerine daha yakındır birde cannondale'in sitesine baktım ama Quick 5i göremedim üretimdenmi kalktı bu