Asfaltı öpen adam :)

Konu, 'Bisiklet Kaza Haberleri' kısmında Serdal Doğan tarafından paylaşıldı.

1. Serdal Doğan

Serdal Doğan Aktif Üye

Seviye:
    sadece öpmekle kalmadım hararetle kucaklaştım adeta :)

anlatırken gülüyorum ama dün yaşadığım olay çok daha büyük problemlerle karşılaşmama sebep olabilirdi.

Sirkeci - Zeytinburnu sahil yolunda surların olduğu bölgede emniyet şeridinden ilerlerken birden yağmur bastırdı baktım ilerde durak var orada takılırım dedim birden solumdan ölye şiddetli bir rüzgar histtim ki dengemi kaybettim refleksle sağa attım bisikletle kendimi, hayvanın biri otomobille çift şeritli yolda gel dibimden geç !!kendimi attım ama asfaltta da süründüm 3-4 metre o çamurun içinde ayağa kalkarken baktım adam bastı gitti görmemiş olma ihtimalini düşünmek istemiyorum bile !!
    biraz daha yavaş gitmek dikkatli kullanmak çok mu zor yahu !! sağ kol dirseğim,diz kapaklarım fena halde yaralanmıştı..üstüm başım çamur içinde ıslanmış halde yağmurun dinmesini bekledim ama asla kuyruğu dikmedim yağmur durmadı ben de durmadım o yağmur çamurda eve gidebildim .)
    bugün zeytinburnu bağcılar arasını bisikletle geçtim işyerime geldim yolda saygılı yol veren otomobil kullanıcıları da vardı o biraz moralimi düzeltti..

serhatt coşkun bunu beğendi.
  2. Mustafa Acar

Mustafa Acar Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Geçmiş olsun....

Konyada yol vermek bir yana yoldan atmak için bile çaba sarf edenlerde var..:) Genel anlamda iyi olsalarda şu bir gerçek bende dahil bir çok konyalı şöfer biraz maganda usulü kullanıyoruz..:(..Acele işe şeytan karışacakta ne zaman bilemiyorum..:(

3. Turgay Ak

Turgay Ak Forum Demirbaşı

Seviye:
    Geçmiş Olsun Hocam, Sadece Konya değil, Eskişehir'de de otomobil sürücülerininin çoğu bisikletlileri sevmiyor :(

4. ibrahim m yaradilmis

ibrahim m yaradilmis Kıdemli Üye

Seviye:
    geçmiş olsun şehir büyük olunca mecburen yolu kullanıyorsunuz ben genelde kaldırımları kullanıyorum küçük şehrin avantajı işte.bazı söförler adeta yokmuşuz gibi davranıyor

5. İRŞAD ÇETİN

İRŞAD ÇETİN Kıdemli Üye

Seviye:
    Arkadaşlar unutmayın ki biz "Görünmeziz". Hele o kaskı takınca hepten görünmez oluyoruz :)

6. Engin Sarı

Engin Sarı Canyon Ultimate CF SL

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Geçmiş olsun, öncelikle ciddi bir yaralanma olmaması sevindirci...Bir arkadaşım tarfikte çeşitli şekillerde yanlış yapan araçların marka, renk ve plakasını, arabasında bulundurduğu not defterine yazardı...Denk gelirse hesabını nasıl gördüğünü pek söylemezdi, o yüzden bilmiyorum. Ama ben de bisiklet kullanırken, trafikteki bu tür hata ve tacizleri özellikle ticari araçları ve özel toplu taşım araçlarının marka ve plakalarını not almaya çalışıyorum. araçları bağlı bulunduğu kuruluşa ya da emniyete ihbar etmeye çalışıyorum. bu ve benzer forumlarda binlerce bisiklet kullanıcısıyız...herkes bu tacizleri yetkililere bildirse, bir hassasiyet oluşturmayı başaramaz mıyız? 5 dakika bir e-posta yazmaya bakar..sonuç ne olur? Hiç bir somut sonuç alınmasa, birilerinin bilgisi dahiline gireriz ve görünmüye başlarız...Sesler güçlenirse, somut sonuçlar da alınacaktır...

hibayraktar bunu beğendi.
  7. Serdal Doğan

Serdal Doğan Aktif Üye

Seviye:
    haklısın, arkadaşın yaptığı gibi not almak lazım ama hangi defter kalem yetecek buna :)
    ayrıca sağ tarafa değilde sola yola düşmüş olsaydım nelere olabileceğini düşünmek bile istemiyorum..

8. ismail baran

ismail baran Üye

Seviye:
    geçmiş olsun. türkiyenin her yerinde var bu hayvanlardan...

9. OMER AYYILDIZ

OMER AYYILDIZ Kıdemli Üye

Seviye:
    Geçmiş olsun malesef devamlı karşılaştığımız durumlar :(

ama tersi olanlarda var. Özellikle çevre yollarında emniyet şeridinde giderken her geçen araca özellikle dikkat ederim, koruma amaçlı sağ şeridin "solundan" gidenler daha çok.
    Bu davranışları görünce onlar duymasa da arkalarından hep teşekkür ederim :in:

Bunu en çok, her kadar kötü anılsalarda kamyoncular yapıyor.
    Düşünceli sürücüler de yok değil ;)

10. tarık akman

tarık akman Kıdemli Üye

Seviye:
    ben de ıslak zemin yüzünden mağdur oldum dün. kaymam diye düşündüm ama kaydım ne yazık ki dönerken :D