Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Asfalt ve düzgün toprak zemin için önerileriniz.

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Emre.A tarafından paylaşıldı.

1. Emre.A

Emre.A Yeni Üye

Adı:
    Emre ARACI
    Merhaba arkadaşlar. Aralarda nadiren kullansam da uzun zamandır bisiklet kullanmadım. Yeni bir bisiklet almayı düşünüyorum. Çeşitlere ve özelliklere baktığımda aklım çok karıştı. Ağırlık konusu ve konfor olayına girince iyice bocaladım. Eskisi gibi ha deyince bisiklet alınmıyormuş bunu anladım.

Şöyle başlamak istiyorum. Bütçem 2000 tl. Manisada asfaltta ve dağın düz toprak yollarında kullanmak için bir bisiklet bakıyorum. Aynı zamandan 2016 yazında bisikleti uçakla yada otobüsle Antalya ya götürüp antalya - alanya arası tur niyetim var. Arkaya sele takabileceğim. Sağlamlık yönünden sorun yaşatmayacak ve azda konfor verecek bir bisiklet arıyorum. Cannondale - carraro gibi markalara baktım 1700- 2300 arası rakamlar gördüm. Bu iki markayı nerden buldun derseniz face te encok bu bisikletlerin fotoları var. Konfor ve sağlamlık benim için önemli. Sizlerin deneyimlerinize göre marka ve model önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden hepinize teşekkür ederim.

Not: kron - trek ve merida kullanıcıları da fikirlerini paylaşırsa sevinirim.

2. mhd

mhd 410, Dahon VitesseD8

Adı:
    Mustafa H.Dığdığı
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Anlattığınız şartlara göre Sedona 410'u inceleminizi öneririm. Şu an nakit olarak 1,100TL olarak satılıyor. Forumda bir arkadaşın çok güzel inceleme yazısı var.

İnceleme - Sedona 410

Emre.A bunu beğendi.