Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Asfalt ta kullanmak üzere lastik seçimi ???

Konu, 'Tekerlekler' kısmında hasangazili tarafından paylaşıldı.

1. hasangazili

hasangazili Yeni Üye

Seviye:
    Öncelikle herkese iyi sabahlar

Salcano 212 hd bisikletimin üstünde ki continental race king lastik 4. ayında tabiri caizse cortu çekti:) Onu garanti kapsamında değiştirmeleri için uğraşıcam. Garantiye git gel oldu olmadı uzun hikaye, daha şimdiden bisikletsizlikten bunaldım evde. Bisiklet öyle bir şey ki insandaki toplu ulaşım kullanma olgusunu yok ediyor resmen. Neyse lafı uzattık iki lastikten hangisini almamı önerirsiniz yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

1- Bu rubena flash fatlak korumalı olan modeli fiyatı 31 lira garantisi başka şehirde olduğu için biraz zor.

Rubena Flash

2- Buda decathlon da satılan bir ürün adını sanını hiç duymadım bu 42 lira ama garantisinden yararlanabilirim.

Vittoria Randonneaur

Bunların dışında önerebileceğiniz ürünler varsa onlara da bakabiliriz.

Sağlıcakla kalın.

2. hasangazili

hasangazili Yeni Üye

Seviye:
    Rubena cobranın patmala önleyici sistemi olmayan modelini gördüm nette. 16,50 TL
    Maxxıs Xenıth dişsiz önümüz kış olduğu için tercih etmiyorum.
    Maxxis Detanatör nasıl bi lastik bilmiyorum ama fiyatı 50 lira civarında sanırım. Bu lastiği bir bisikletçi önermişti netten bir araştırmam lazım.

3. BF Okuru_

BF Okuru_ Bisikletkolik

Seviye:
    schwalbe big apple baloon oldugu için biraz amortisör görevi görer yada supreme modelinede bakabilirsiniz fakat supreme biraz pahalı.

4. hasangazili

hasangazili Yeni Üye

Seviye:
    Yok dostum bu kadar pahalı bir lastiğe ihtiyacım olduğunu sanmıyorum. Continental de pahalıydı ama 1000 km gitmedi. :boese157:

5. emrah9700

emrah9700 Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Bende dün en üstdeki rubena flash v66 26x1.50 aps model (patlamaya dayanıklı) lastik aldım akışkanlık süper ama benim lastiğin çiftine kargo takma hariç 60 tl verme sebebim patlamaya dayanıklı olmasıydı ama malesef ilk 3. kilometremde apsli lastiğim yan dişlerin üstünden çakıl taşı kesiğiyle patladı