Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

As 904 Taiwan Hakkında bilgi

Konu, 'Elektrik - Elektronik' kısmında İSMAİL POLAT tarafından paylaşıldı.

1. İSMAİL POLAT

İSMAİL POLAT Kıdemli Üye

Seviye:
    (sana as 904 Taiwan malı hem ortalama hız, max hız, saat ve 9 fonksiyonlu çok ekonomik fakat kablolu bir model öneririm uzun sürede hiç sorun yaşamadan kullanabilirsin.
    Bu arada fiyat 15 TL den yukarı değil belki sen daha ucuza alabilirsin.)

50 tl ye kadar kullanışlı,sağlam, uzun ömürlü bir km saati arıyorum.Fazla özelliğinin olması, kablolu yada koblosuz olması fark etmez.Özelliği az ama öz olsun..Forumdan bir arkadaş yukarıdaki önaride bulundu.(As 904 Taiwan)Bu saati kullanalar varsa önerilerini paylaşırsa sevinirim..İstediğim özelliklerde başka saatlerde olabilir...Paylaşımlarınız için şimdiden teşekkürler...

2. Emre Özhan

Emre Özhan Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    valla arkadaşım bende var geyet kullanışlı ama sen 50 liraya kadar para ayırdıysan km işine sigmanın ucuz modellerine bak gayet kaliteli onlar

3. Serden Us

Serden Us Onursal Üye

Bisiklet:
    Amoeba
    Seviye:
    Evet 50'ye kadar ayırdıysanız sigma gibi ürünlere bakın derim. 904'ü ben kullandım uzun süre, pek tatmin edici değil. İş görmesine görüyor ama 25-30 liraya çok daha iyisini alabilirsiniz.

4. Mesut YILDIZ

Mesut YILDIZ Yeni Üye

arkadaşlar bana devir ölçüm cihazı lazım ucuz olacak kalitesi farketmez sabip biyerde devir ölçecek sadece ama bana istediğim devire gelince bir cıkış vermesi lazım örnegin 1500 d/d ulaştıgında (1) sinyali verebilecek yada kontak ucu verebilecek. nerden satın alabilirim bilgisi olan varmı
    yani şöyle söyliyeyim diyelimki 1500 devir de herhangibi bir ışığı yanan gibi mesela arabalarda varya aşırı devir diye lamba yanıyor şimdiden hepinize tesekkürler