Artvin'den Sinop'a hem ilk hem de tek başına turum (17-31 Mayıs 2016)

Cüneyt HOCAOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.463
Bisiklet
Trek
Ali kardeşim öncelikle paylaştığın video ve resimler için teşekkürler. Anlatımında süper daha ne olsun oralara doğru pedallayacak herkes için ufak notlar var. Uzu yıllar Rize-Pazar'da oturmuş birisi olarak uzunca bir aradan sonra bende nasip olursa bayram sonrası Samsundan başlayarak Hopa'ya doğru bir tur planlıyorum. Bakalım hayırlısı. Kardeşim ayaklarına, yüreğine sağlık.Turların devamını bekliyoruz. Sağlıcakla kal.:):)

• Beğen
Tepkiler: bisiklethobimiz
Scudo

alinahit

Aktif Üye
Tepki
251
İsim
A.Nahit Çağ
@Cüneyt HOCAOĞLU güzel sözleriniz için teşekkür ederim. inşallah gerçekleştirirsiniz. ben büyük keyif aldım siz de alırsınız. sadece rotanın yönüyle ilgili düşüncelerimi yazıda belirtmiştim.

• Beğen
Tepkiler: Cüneyt HOCAOĞLU

b.yavuzer

Üye
Tepki
2
İsim
bilal
Bisiklet
Sedona
37 yaşından sonra bisiklet sahibi olmuş biri olarak benimde hayalim enaz sizinki gibi bir tur.Şimdilik 50-60 km küçük turlar yapıyorum.Ama yazınızı okuyunca biraz cesaretlendim. Tebrikler

oguzturkol

Üye
Tepki
49
İsim
Oğuzhan TÜRKOL
Bisiklet
Salcano
@alinahit çok güzel bir tur olmuş fotoğraflar harika adeta kendim gezmiş gibi oldum ayağınıza sağlık :harika:

• Beğen
Tepkiler: alinahit

EsedullahT

Üye
Tepki
18
İsim
Esedullah
Bisiklet
Bianchi
Tebrik ederim, özellikle doğal güzelliklerin olduğu yerler çok keyif vermiştir. İnsan kafasını dinler ve derin düşüncelere dalar. Hayatın stresini biraz olsun azaltır. Bol pedallamalar...

• Beğen

FReeDoMSpY

Aktif Üye
Tepki
54
İsim
Adar Çetin
@alinahit hocam sizi oncelikle tebrik ediyorum ve bundan sonrasi icinde bol pedallar diliyorum. Ben de sizin bu yaptiginiza benzer bir tur yapmak istiyorum . Beni gaza getirdiniz :) . Tesekkurler bu guzellikleri paylastiginiz icin ..

• Beğen

oalmali

Üye
Tepki
184
İsim
Osman
Başlangıç
2001—02
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Bu turun bir bölümünü 19-24 Mayıs tarihlerinde Trabzondan-Ordu/Fatsa'ya kadar tamamlamıştık öncesinde de Batumdan Trabzon'a güzel bi tur yaptık.Gerçekten güzel bir rota :harika: Tebrikler, umarım bu turun devamı gelir ve böyle umut veren yazıları daha çok okuruz. :)

• Beğen

mykuzu

Üye
Tepki
6
İsim
mücahit yasir
Bisiklet
Carraro
@alinahit Abi muhteşemsin. Kızılırmak deltası harikadır abi ben de bu mayısta turladım orayı. Ben de temmuzda Karadeniz turuma çıkıyorum . İnşallah keyifli geçer senin gibi .

• Beğen

sercansekkin

Daimi Üye
Tepki
171
Bisiklet
Carraro
@alinahit hahah muazzam gezi olmuş. Yazıyı sonuna kadar okudum ve sondaki videonun bitis sahnesine koptum :D Askerligimi persembe ilcesinda yaptim bu yüzden diyorum ki bisikletle sahil yolunu tercih etmeniz cok cok isabetli olmus. :) harika fotograflar emeginize saglik.

• Beğen
Tepki
7
İsim
Rifat
Bisiklet
KTM
Arkadaşım önce tebrik ediyorum iyiki karar vermişşin iyiki yapmışşın yazın da çok güzel hem akıcı,artık seni kimse durduramaz ama ilk turunu unutamazsın ilk göz ağrın,benden şanslısın ben ilk turumu 53 yaşında yapmıştım turların devamını diliyorum selamlar.

Tepki
28
İsim
Sedat Y.
Bisiklet
Salcano
Okurken genelde yaptığım gibi empati kurarım. Karadeniz şeridinin bir kısmını önceden gezmiş birisi olarak fazlasıyla kendim geziyormuş gibi hissettim. Dumanlı dağları, şelaleleri, deniz manzarasını, halk iskelesini görünce kendimi bir anda yanınızda turda buldum. Yazı bitince de ne işim var benim burada der gibi 10 sn. kendime gelemedim :D
Elinize ayaklarınıza ve yüreğinize sağlık. Kazasız sürüşler dilerim.

• Beğen

Bugraacik

Forum Demirbaşı
Tepki
778
İsim
Buğra Açık
Bisiklet
Carraro
Yıllardır gidemedigim, göremediğim memleketim Artvin'i ve yakınlarını gösterdiğiniz için teşekkür, o yolları gezebildiğiniz için ise tebrik ediyorum.

• Beğen

Muratdd

Üye
Tepki
41
İsim
Murat
Bisiklet
Sedona
alinahit kardesim ayagina ve parmaklarina saglik. Cok guzel gezmissin bir okadar da guzel yazmissin.

Senden ricam senin gibi ilk defa tura cikmayi dusunenlere tur sirasinda yanina aldigin malzeme listesini ve tur sirasinda ihtiyacini hissettigin ekipman kiyafet yiyecek ne varsa paylasirsan seviniriz.. Tesekkurlerr.

• Beğen

alinahit

Aktif Üye
Tepki
251
İsim
A.Nahit Çağ
herkese güzel sözleri ve dilekleri için teşekkür ederim. konu içinde yazacağım vakit ''ben yaptıysam herkes yapabilir'' minvalinde yazıyorum ki -haddime olmasa da- cesaret verebileyim. sebeplerini yazıda belirtmiştim zaten. şimdi bu tatilimin bir yerlerde kayıtlı kalması için çok daha ayrıntılı ve uzun bir yazısı yazmaya çalışıyorum. onu yazıp bir bloga atacağım. orada dursun belki bir gün birilerinin işine yarar. fakat işten güçten pek fırsat kalmıyor.

@Muratdd şehirler arası kamplı tur konusunda yazmıştım. (link)

aksoy06

Üye
Tepki
1
İsim
Ergün AKSOY
Bisiklet
Mosso
Nahit bey sizi tanımak bizim için bir şerefti. Sizi yeteri kadar misafir edemedik. İnşallah başka bir zamanda ve mekanda karşılaşmak umudu ile esen kalın bisiklet ile kalın.

• Beğen

alinahit

Aktif Üye
Tepki
251
İsim
A.Nahit Çağ
@aksoy06 ergün bey tekrar merhaba. o şeref bana ait. umarım dediğiniz gibi bir yerlerde karşılaşırız; fakat tur da çektiğimiz fotoğrafı göndermediniz buraya koyamadım :)