Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Artık İzmirdeki Bisikletlerin Resimlerini Yapacağım

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında mustafaben tarafından paylaşıldı.

1. mustafaben

mustafaben Yeni Üye

Forumu yakın takip edenler hatırlayacaklardır ''Bisikletleri birde tuvallerde görün ''başlığıyla konu açmış bisiklet dostlarını Ankara Turkuvaz Sanat Galerisinde açtığım sergime davet etmiştim.
    Artık izmirdeyiz .İzmire yerleşme kararı vermemizin en önemli nedeni bisiklete binme sezonunun daha uzun oluşu.Bornova Mansuroğlu mah. de oturuyorum.İzmiri bisikletle gezerek tanımak istiyorum.Bikaç sefer tek çıktım ama pek güvenli olmadı.Bilen biriyle çıkmak daha doğru olacak.Mesai dışında kalan her türlü programa uyabilirim.Bu taraflarda oturan bikaç bisikletli görüyorum.Olmazsa birini durduracağım artık:)

Bisikletlerin tuval üzerindeki serüvenlerini görmek isteyenler için web sitem aşağıda
    www.albayrakmustafa.comhttp://www.albayrakmustafa.com

2. Ufuk KERİMOĞLU

Ufuk KERİMOĞLU Yeni Üye

Seviye:
    "Çocukluğum ve gençliğim Ankara da denize ve deniz yaşantısına özlemle geçti.Deniz kokusunun büyüsüyle kendimi her fırsatta balıkçı takaları arasıda buldum.Ve o renkler;O renklerle resim serüvenim ve tutkum başlamış oldu."

Kendi sitenizden yaptığım alıntıda belirttiğiniz bütün özlemlerinizi Güzel İzmirimizde gidereceğinize eminim.
    Sanatınız ve bisiklet sevginizle İzmirimize hoşgeldiniz....

mustafaben bunu beğendi.
  3. SedatT

SedatT Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    İzmir'e hoşgeldiniz ...Resim çalışmalarınız oldukça başarılı...yüreğine sağlık kardeşim..

mustafaben bunu beğendi.
  4. mustafaben

mustafaben Yeni Üye

Cevabı okuyunca sadece denizi için değil güzel insanları için de iyiki gelmişim dedim.Çok teşekkür ederim.

Önder Tarım ve Ufuk KERİMOĞLU bunu beğendi.
  5. mustafaben

mustafaben Yeni Üye

Çok teşekkür edrim ,İlginize ve bisiklet sevginize.

6. discocox

discocox Kıdemli Üye

Seviye:
    Öncelikle İzmir'e hoş geldiniz sefa geldiniz , İzmir'in pek çok yerinden bir çok bisikletli ile tanışma fırsatı yakalamak istiyorsanız biz perşembe akşamı bisikletçileri olarak her perşembe akşamı saat sekizde göztepe iskelede bisikletlerimiz ile buluşuyor ve İzmir'in caddelerinde bazen Karşıyaka bazen bornova bazen güzelbahçe yönünde pedallayıp değişik mekanlarda çay kahve eşliğinde sohbetlerde bulunuyoruz zaman zaman da kültür etkinliklerine katılıyoruz. Geneksel olarak düzenlediğimiz bu keyifli gezilerimizde sizi de aramızda görmek bizi mutlu edecektir

7. mustafaben

mustafaben Yeni Üye

Merhaba Hocam;
    Özel mesaj göndereyim dedim ama sistem izin vermedi...
    Buraya gelmeden önce bende fakültede dışarıdan fotoğrafçılık dersi verdim.Kesinlikle sorunları aynıdır.
    Sergi açma girişimlerim var umarım yüzyüze tanışıp konuşma imkanımız olur.Sevgiyle kalın...

SedatT bunu beğendi.
  8. mustafaben

mustafaben Yeni Üye

Önümüzdeki İlk perşembe orada olacağım.Size ayakbağı olmayacağımı umarım.Perşembe akşamı bisikletçileriyle tanışmak için sabırsızlanıyorum.Planınızda değişiklik olursa haber verirseniz sevinirim.İlginize teşekkürler....

Timukan Karaca, discocox ve gezgin35 bunu beğendi.
  9. Andaç Çatalkaya

Andaç Çatalkaya Yeni Üye

Seviye:
    Mustafa Bey merhaba,

Öncelikle İzmir'e hoşgeldiniz. İsmim Andaç. Ege Üniversitesi Devlet Türk Musikisi Konservatuvarı öğrencisiyim ve bende Mansuroğlu Mahallesi'nde oturuyorum. (Türkiye İş Bankası Mansuroğlu Şubesi'nin hemen arkasında) Anladığım kadarıyla İzmir'e biraz yabancısınız. Size, aynı mahalleyi paylaşan birisi olarak elimden geldiği kadar yardımcı olmak isterim. Gerek İzmir'i gezmek olsun, gerek bisikletli arkadaş gruplarıyla tanışma konusunda olsun... Bayramdan sonra sizinle irtibat kurup, mesai saatleri dışında haftaiçi ve haftasonu bisiklet turlarına Özkanlar'dan birlikte yola çıkarak katılabiliriz.

En kısa sürede görüşmek üzere. İyi pedallar...

Andaç