Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

artık bende burdayım..

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında onuristizm tarafından paylaşıldı.

1. onuristizm

onuristizm Yeni Üye

Seviye:
    herkese merhaba siteyi uzun zamandır takip etmekteyi ve en sonunda kendi nikimle üye olup sizinle etkileşim içinde olmaya karar verdim sanırım birçok forum sitesinde olduğu gibi buradada ilk mesajımda kendimi tanıtmam gerekli; öyleyse topluma uymak lağzım

adım Onur AKBAL
    ikiteker ile ararmda sanırım benimde adını koyamadığım bir bağ mevcut iyi derecede bir motorsiklet kullanıcısıyım (zamanla bana hak verirsiniz) profosyonel anlamdada uğraştım ama geçirdiğim birçok talihsiz olaydan sonra sanırım bu işi biraz askıya alıp sıyrılmak isterken eski aşkım ilk iktekerim bisiklet ile karşılaştım motorumu sattım ve zamanla ortalama 2,5-3 ay içerisinde çılgına donmeye başladım agrasifleştim ve ozamanlar beni tedavi edebilecek başka ikitekerlerin olduğunu da anlamıştım ve bisikletimi alıp yol yapmaya başladım(tedavi edebilicek derken hem ruhsal anlamda hemde vucudumdaki kırrık yelerdeki kireçlenmelere) zaten ozamanlarda sitemizi takip etmkteydim ve diğer motor sitelerindeki arkadaşlarıma hep derdim aa bakın adamlar ne yol yapmışlar suraya gitmişler,buraya gitmişler derdim ve şimdi aranızdayım sanırım sizlerden öğreneceim çok şey var.sizler ile yapacağınız birçok geziye katılmaya hazırım zaten geçen ki aydos gezisinide kaçırdık bisikletimdeki arıza yüzünden bu arda bisikletimin markası (çokta iyi olmasada sizinkilerin yanında ; bana yetiyo enazından:rolleyes: )

bianchi'nin aspid modeli mevcut gerçi bianchi nin iyi olmadığı söyleniyor ama benimkinin üzerinde işte bu model bilmem kaç yılında şu yarışta birinci olmuştur tarzında birşeyler yazıyor ama öylesine koymuş olabilirler :) bisikletimin kalitesi hakkında pekbi bilgimyok olan arkadaşlar zaten söylerler ama son bikaç senedir 2 elin parmaklarını geçicek kadar takla atmıştır sanırım buda iş görür demektir:D
    1-2 tanede resim koyayım bari ama bisikletimle hemen hemen her hafta gezmeme rağmen hiç resmim yok sanırım tek başına gezince resim çekicek kimse olmuyo ondandır:)

imla hataları için üzgünüm... :(

bide emirgan civarında oturyorum genelde.

2. nuriaktürk

nuriaktürk Onursal Üye

Seviye:
    haşğeldin aramıza

3. Önder Özdoğan

Önder Özdoğan Onursal Üye

Seviye:
    Aramıza hoşgeldiniz,iyi forumlar..;)

4. gizer

gizer Forum Demirbaşı

Seviye:
    Hoş geldiniz.

5. İsmail Ağıllı

İsmail Ağıllı Onursal Üye

Seviye:
    hoş geldiniz foruma dikkat edin bağımlılık yapar iyi zaman gecirmenizi diliyorum :)

6. ceyhunozcelik

ceyhunozcelik Aktif Üye

Seviye:
    hoş geldin

7. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Forumumuza hoş geldiniz :). Madem gezi yapmak istiyorsunuz, ilk tanışdığımız yer imzamda kırmızı ile belirtilen gezi olsun ;).
    Görüşmek üzere...

8. bedo

bedo Bisikletkolik

Seviye:
    aramıza hoşgeldin iyi vakit geçirmen dileğiyle

9. dagci

dagci Forum Demirbaşı

Seviye:
    selam hoş geldin

10. felis911

felis911 Bisikletkolik

Seviye:
    hoşgeldiniz

11. İLKER TAŞ

İLKER TAŞ SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......

Adı:
    İLKER
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    iyi bir secim yapmışın sana iyi eğlenceler

onuristizm

onuristizm Yeni Üye

Seviye:
    nuriaktürk
    hoş bulduk.

Önder
    teşekkürler.

gizer
    saolun.

smailağıllı
    Evet sanırım öyle oluyor uzun zamandır takip ediyorum, kendi nikimle üye olmak bu zamana kısmetmiş.

ceyhunozcelik
    teşşekkürler.

HaliliOzturk
    ahbe keşke bunu söylemeseydin.Orada olmayı çok isterim ama cumartesi günü saat 3 e kadar çalışıyorum normal şartlar altında eğer izin alma gibi bir durum sözkonusu olursa söz orda olucam aslında hepimizin orada olması gerekli ama imkan meselesi yoksa bırakın bisiklet kullanan bilinçli topluma katkı sağlamayı sırf kendimi güvende hissederek ilk defa taşıt yollartında pedal çeviriyo olabilmek için bile gelmek isterim.
    -Düşünsenize ;polis eskortluğu eşliğinde ,sürekli arkandan gelen arabanın seni farkedip farketmediğini, üzerine çıkıcakmı,yoksa seni sıkıştıracakmı diye bir duygu ve düşünce içerisinde olmadan vede arkana bakmadan güzel bi amaç uğruna ,bir yandanda kendi gönlünü hoş ederek ,senin gibi bilinçli birçok insanın ortak fayda sağlıyacağı bir etkinliğin parçası olmak..
    kolağa hoş gelmiyormu sizcede...;)

umarım orda sizinle birlikte olabilirim.

bedo
    saol öyle olucak gibi görünüyor du banada.

dagci
    teşekkürler.

felis911
    teşekkürler.

nirvana
    saolun tekrar hepinize teşekküerler.
    Birde madem bukadar arkadaş ilgilenmiş, bir soru yönelteyim;
    bisikletimin kalitesi hakkında bilgisi olan varm.ı ;)

Zaten velespit'te ufaktefek modifiyeler (sanırım böyle tabir ediyosunuz) yapmak üzereyim. Elimdeki sakatlık geçer geçmez başlıcam örneğin;lastikler,cantlar,zincir,fren papuçları ,ön arka göbek milleri ve bilyalar gibi daha sonrada imkanım olursa sadece kadroyu değiştirip bu üzerindeki malzemeler ile devam edeceyim ama şu anki kadrom idare eder ise ki sanırım öyle. ozaman kadro işini bayağı bi erteliyeceğim. sadece bi sorayım dedim eğer imkanım olursa resimde çeker eklerim:in: