Emirgan

onuristizm

Üye
Tepki
15
herkese merhaba siteyi uzun zamandır takip etmekteyi ve en sonunda kendi nikimle üye olup sizinle etkileşim içinde olmaya karar verdim sanırım birçok forum sitesinde olduğu gibi buradada ilk mesajımda kendimi tanıtmam gerekli; öyleyse topluma uymak lağzım. ikiteker ile ararmda sanırım benimde adını koyamadığım bir bağ mevcut iyi derecede bir motorsiklet kullanıcısıyım (zamanla bana hak verirsiniz) profosyonel anlamdada uğraştım ama geçirdiğim birçok talihsiz olaydan sonra sanırım bu işi biraz askıya alıp sıyrılmak isterken eski aşkım ilk iktekerim bisiklet ile karşılaştım motorumu sattım ve zamanla ortalama 2,5-3 ay içerisinde çılgına donmeye başladım agrasifleştim ve ozamanlar beni tedavi edebilecek başka ikitekerlerin olduğunu da anlamıştım ve bisikletimi alıp yol yapmaya başladım(tedavi edebilicek derken hem ruhsal anlamda hemde vucudumdaki kırrık yelerdeki kireçlenmelere) zaten ozamanlarda sitemizi takip etmkteydim ve diğer motor sitelerindeki arkadaşlarıma hep derdim aa bakın adamlar ne yol yapmışlar suraya gitmişler,buraya gitmişler derdim ve şimdi aranızdayım sanırım sizlerden öğreneceim çok şey var.sizler ile yapacağınız birçok geziye katılmaya hazırım zaten geçen ki aydos gezisinide kaçırdık bisikletimdeki arıza yüzünden bu arda bisikletimin markası (çokta iyi olmasada sizinkilerin yanında ; bana yetiyo enazından.

bianchi'nin aspid modeli mevcut gerçi bianchi nin iyi olmadığı söyleniyor ama benimkinin üzerinde işte bu model bilmem kaç yılında şu yarışta birinci olmuştur tarzında birşeyler yazıyor ama öylesine koymuş olabilirler :) bisikletimin kalitesi hakkında pekbi bilgimyok olan arkadaşlar zaten söylerler ama son bikaç senedir 2 elin parmaklarını geçicek kadar takla atmıştır sanırım buda iş görür demektir:D
1-2 tanede resim koyayım bari ama bisikletimle hemen hemen her hafta gezmeme rağmen hiç resmim yok sanırım tek başına gezince resim çekicek kimse olmuyo ondandır.

bide emirgan civarında oturyorum genelde.

Scudo

gizer

Forum Demirbaşı
Tepki
161
İsim
Özgür KUŞCUOĞLU
Bisiklet
Kron
Hoş geldiniz.

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
hoş geldiniz foruma dikkat edin bağımlılık yapar iyi zaman gecirmenizi diliyorum :)

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Forumumuza hoş geldiniz :). Madem gezi yapmak istiyorsunuz, ilk tanışdığımız yer imzamda kırmızı ile belirtilen gezi olsun ;).
Görüşmek üzere...

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
aramıza hoşgeldin iyi vakit geçirmen dileğiyle

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
iyi bir secim yapmışın sana iyi eğlenceler

onuristizm

Üye
Tepki
15
ahbe keşke bunu söylemeseydin.Orada olmayı çok isterim ama cumartesi günü saat 3 e kadar çalışıyorum normal şartlar altında eğer izin alma gibi bir durum sözkonusu olursa söz orda olucam aslında hepimizin orada olması gerekli ama imkan meselesi yoksa bırakın bisiklet kullanan bilinçli topluma katkı sağlamayı sırf kendimi güvende hissederek ilk defa taşıt yollartında pedal çeviriyo olabilmek için bile gelmek isterim. Düşünsenize polis eskortluğu eşliğinde ,sürekli arkandan gelen arabanın seni farkedip farketmediğini, üzerine çıkıcakmı,yoksa seni sıkıştıracakmı diye bir duygu ve düşünce içerisinde olmadan vede arkana bakmadan güzel bi amaç uğruna ,bir yandanda kendi gönlünü hoş ederek ,senin gibi bilinçli birçok insanın ortak fayda sağlıyacağı bir etkinliğin parçası olmak..
kolağa hoş gelmiyormu sizcede.

umarım orda sizinle birlikte olabilirim.

saolun tekrar hepinize teşekküerler.
Birde madem bukadar arkadaş ilgilenmiş, bir soru yönelteyim;
bisikletimin kalitesi hakkında bilgisi olan varm.

Zaten velespit'te ufaktefek modifiyeler (sanırım böyle tabir ediyosunuz) yapmak üzereyim. Elimdeki sakatlık geçer geçmez başlıcam örneğin;lastikler,cantlar,zincir,fren papuçları ,ön arka göbek milleri ve bilyalar gibi daha sonrada imkanım olursa sadece kadroyu değiştirip bu üzerindeki malzemeler ile devam edeceyim ama şu anki kadrom idare eder ise ki sanırım öyle. ozaman kadro işini bayağı bi erteliyeceğim. sadece bi sorayım dedim eğer imkanım olursa resimde çeker eklerim

bakteri_16

Üye
Tepki
2
Sarıyer -İstinye -Yeniköy - Emirgan çevresinde bisiklet turu düzenlense süper olur =) istanbulu turlayalım mesela =) ama kalkış bu taraftan olsun çok şey istedim galiba ama yeniyim ne yapım =) seviorum bunu

• Beğen
Tepkiler: selim yıldız

GeYiRCaN

Üye
Tepki
18
bende sarıyer merkezdeyim. eger tur gibi bişey ayarlanabilirse super olur. bende katılırım

Ömer Bingöl

Aktif Üye
Tepki
189
Bisiklet
Merida
mevsim biraz geçti sayılır ama bahsedilen sarıyer sahili güzergahında bir tur ayarlayabilirsek süper olur !

VolkanÖzcan

Forum Demirbaşı
Tepki
414
Başlangıç
1998—99
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Herkes güzel olur deyip geçmiş. Biriniz kuruculuğu üstlenin ;)

Ömer Bingöl

Aktif Üye
Tepki
189
Bisiklet
Merida
@VolkanÖzcan

ben kuruculuğu üstlenmeyi isterim ama dün aldım bisikletimi. sanırım kimse benim üstlendiğim kuruculukta yer almak istemez:eek:

ozganugur

Daimi Üye
Tepki
162
ben bahçeköyde oturuyorum mert abinin düzenledigi turlarda kaç haftadır

garipçe, rumeli kavagı, belgrad ormanı'na gidiyoruz forumu takip edin bu tarafa düzenlenen çok tur var :))))