artık bende bir carraro sportive 225 sahibiyim .

Konu, 'Şehir - Tur Bisikleti' kısmında yılmaz keskin tarafından paylaşıldı.

1. yılmaz keskin

yılmaz keskin Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    uzun araştırmalar sonucu 225 i almaya kara verdim ve silivri mebikomdan aldım ilk önce sedona 300 s ve sportive 221 düşünüyordum daha sonra 225 i gördüm ve resmen vuruldum çok havalı clas bir bisiklet henüz uzun yol yapmadım ilk fırsatta pedallayıp gidicem .225 ile ilgili tek taıldıgım nokta hidrolik disk fren bakımı ayarı ve uzun yolda bir sıkıntı yapması halinde ne yapacagımı hiç bilmiyorum şuan buradaki tecrübeli arkadaşlardan ricam hirolik disk fren ile alakalı bilgi ve tecrübelerini paylaşırlarsa çok iyi olur herkese sevgi ve saygılar bisiklet özgürlüktür ..:alkis:

2. B.Konak

B.Konak Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Merhaba Yılmaz Bey,

Öncelikle yeni aldığınız yol uçağınız hayırlı olsun. Biz orta yaş sınırına yaklaşmış kullanıcılar için çok doğru bir tercih yapmışsınız. Geçtiğimiz aylarda bende bisikletimi değiştirmeden önce yaptığım detaylı araştırmalarda listemde olan bir bisikletti. Şu an aynı bisiklete arkadaşım bakmakta. Uzun ve keyifli turlarda kazasız, huzurlu ve keyifli günler dilerim.

yılmaz keskin bunu beğendi.
  3. Ahmet F.ELBİR

Ahmet F.ELBİR Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Walla güle güle kullanın , kazasız belasız pedallar
    Benim hep aklımda alsaydım diye kalacak bir model

4. Oğuz han T

Oğuz han T Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Hayırlı olsun kazasız hayırlı pedallar. Bende mtb den şehir bisikletine dönmeye karar verdim tercihimde sportive 227 yönünde oldu inş bi kaç güne almayı düşünüyorum.

5. erphan

erphan Forum Bağımlısı

Adı:
    Erhan
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    hayırlı olsun. kazasız, keyifli bol pedallar dilerim :) buarada sizleri '' carraro sportive kullanıcıları'' başlığında da görmek isteriz. tabii fotolarınızla ;)...

buarada, sportive 225 in arka maşasına v fren takılabilir ekstradan. bunun için gerekli yer ve delikleri sizde farketmişsinizdir. uzun turlara çıkmadan önce hidrolik disk frenlere ilaveten arka tekere v fren takmanızı da tavsiye ederim. iyi günlerde kullanın...

6. Ömer KARAN

Ömer KARAN Onursal Üye

Adı:
    Ömer KARAN
    Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    Bisikletiniz hayırlı uğurlu olsun Yılmaz Bey. Kazasız belasız günlerde bol bol pedallarsınız inşallah.

7. yılmaz keskin

yılmaz keskin Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    herkese çok teşekkür ederim .henüz binme fırsatı bulamadım evin salonuna koydum inanın çocuk gibi her gün bakıyorum çok güzel bir bisiklet sürüş keyfide öyledir diye tahmin edeiyorum .bu arada tecrübeli arkadaşlra bir sorum olacak 225 i aldıgım yerde lastik patlama olayına karşı bayii iç lastiği değiştirip sıvı bir madde sıktı bu sıvı lastik patladığında içerden deliği tıkayıp patlagı önlüyormuş bu sıvı ile alakalı bilgisi olan arkadaşlar bilgi ve görüşlerini yazarsa çok memnun olurum .erphan hocam v fren için janlar uygun degil galiba .