Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Armstrong'a Arkadaşlarıyla Bile Bisiklet Yasak

Konu, 'Basında ve Medyada Bisiklet' kısmında Bisikletli Gezgin tarafından paylaşıldı.

1. Bisikletli Gezgin

Bisikletli Gezgin Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Armstrong'a Arkadaşlarıyla Bile Bisiklet Yasak

ABD Bisiklet Federasyonu, Lance Armstrong'un arkadaşının adına belgeli rekabet amacı olmayan yarışa girmesine izin vermedi.
    Amerika Birleşik Devletleri Bisiklet Federasyonu, Lance Armstrong'un eski takım arakadaşları ile beraber Güney Carolina'daki etkinliğe katılmasını engelledi.
    Armstrong'un eski takım arkadaşı olan George Hincapie'nin adı ile düzenlenen rekabet amacı güdülmeyen yarışa katılmasını engelleyen yetkililer, Lance Armstrong'un eski takım arkadaşları ile beraber bisiklet sürmesine olanak vermedi.
    Hincapie ile çok yakın arkadaşı olduğu bilinen Lance Armstrong olay hakkında açıklama yapmaktan kaçındı.

Lance Armstrong, performans arttırıcı ilaçlar kullanması sebebiyle ömür boyu men cezasına sahip.

Kaynak

Bu kadarıda insafsız bir yasaklama olmuş... :(

Deniz bunu beğendi.
  2. mehmetsunu

mehmetsunu İKONOKLAST

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    bitirdiler astronotu. Değil uzaya çıkmak zıplayarak havalanmasına bile izin vermiyorlar. Bu kadarıda insafsız bir yasaklama olmuş değil işte. Adaleti böyle tesis ediyor adamlarda. Trafikte adama öldürüp (mesela bisikletliye çarpıp) 24 ay taksitle salınıvermeye benzemiyor bu iş.

levent koç ve Murat B. bunu beğendi.
  3. Oğuzhan Y.

Oğuzhan Y. Bisikletkolik

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Bence de insafsız değil. Armstrong'u yarıştığı zamanlarda hiç izlemedim ama izleseydim müthiş bir nefret beslerdim.

4. ArdaE

ArdaE Aktif Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    levent koç, Deniz ve Murat B. bunu beğendi.