Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Arkadaşlar yol Bisikleti Alıcam Lütfen Yardım .

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Umit1414 tarafından paylaşıldı.

1. Umit1414

Umit1414 Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar Öncelıkle Forumda Yenıyım . Böylesine güzel bir forum , bilhassa bisiklet forumu bulmak çok iyi birşey :)

Neyse saadete gelelim ,

Arkadaşlar ben 16 Yaşımdayım , Yaklaşık 8 yıldır Bisiklet kulllanıyorum ama Mevsimlik olarak sadece yaz gnleri . kullandığım bisiklet ise yan sanayı bi dağ bisikleti hi-ten kadro . 4 tane dağ bisikleti kullandım hemde asfaltta :) artık şehir bisikleti kulanmak istiyorum ama bisiklet seçimimi sizlerle yapmak istiyorum .

Arkadaşlar ben aslında fazla bütçelı bir bisiklet istemıyorum . sadece günlük bir 4-5 saat binebileceğim , zevk bisikleti gibi birşey . benım saçtiğim bisiklet Salcano xrs 300 . Arkadaşlar max 500 hadi 600 tl lık bir bisiklet arıyorum . pek fazlada bisikletten anlamıyorum . şöyle iyi bir bisiklet , arıyorum . umarın güzel anlatmışımdır . Şimdiden teşekkurler . bu arada bolu da oturuyorum . yardımcı olabılecek varsa görüşebiliriz . )

2. Halil EROĞLU

Halil EROĞLU Aza

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Salcano city sport serilerine göz atmanı tavsiye ederim...

3. Oğuz.E

Oğuz.E Yeni Üye

Seviye:
    Carraro 904 Prizma alalı 10 gün oluyor çok memnunum tavsiye ediyorum.Fiyatıda senin bütcen ile uyuşuyor

4. Umit1414

Umit1414 Yeni Üye

Arkadaşlar Bir Başka Sorumda Bu Yol Bısıkletı Tekerleği İnce tekerlekler yani :D ucak bı çukurda felan patlama-yarılma felan olur mu ?

5. Eray Gündoğdu

Eray Gündoğdu En güzel bisiklet, benim olan bisiklettir.

Adı:
    Eray Gündoğdu
    Bisiklet:
    Claud Butler
    Seviye:
    Bende senin gibi hemen hemen aynı bütçelerde bisiklet alacagım kısmetse. gitgide bisiklete merak sarmaya başladım. yol bisikletiyle ilgili forumdaki şeylere de baktım bazı kişiler sık sık lastiklerinin patladığını söylemişler. ama yolda iyi bisiklettir yol bisikletleri. şehir bisikletleri bence daha iyidir lastik saglamlıgı olarak yani kolay patlamaz. benim aklıma takılan iki model vardı. carraro prizma 904 ve salcano city sport 21 vr.ikisi de hemen hemen birbirine yakın bisikletler ama benim içime salcano yattı. onu almayı düşünüyorum eger kararım değişmezse. Şimdiden hayırlı olsun sana da :)

6. Lütfü Ekşioğlu

Lütfü Ekşioğlu Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Yol bisikleti kullanan arkadaşlarımın dediklerine göre biraz dikkat ile bu olayı atlatabiliriz.

7. emre k

emre k Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    merhaba bende salcano xrs 800 var extra olarak karbon maşa ve shımano r500 jant takımı var süşünürsen bana ulaş no=05067265788