Arkadaşlar Yardımcı Olur musunuz

tolga alp

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet alamayı düşünüyorum ama hangi bisikleti alacağım konusunda çok kararsızım.
Bianchi TDL 1300 HD 26
Bianchi TDL-1200 MD 26
Bianchi AFX 5000
Başka kaliteli güzel sağlam dayanıklı bir bisiklet önerirseniz fikirlerinizi ciddiye alırım.Şimdiden çok teşekkürler.

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Tdl 1300 güzel görünüyor, HD olunca tabi fiyat farkı olmuş AFX 5000 ile arasında. Vites sistemi AFX'te daha iyi. Ghost aldım ben 980 tl'ye geldi. Donanımı baya yakın, ama görüntü ve kadro olarak baya iyi benimki. Ömür boyu kadro garantisi var. Carraro ve Sedona'ya da bakın bu fiyat aralığı için.

Özellikle uyarıyorum eğer çoğunlukla şehirde sürecekseniz mtb değil şehir bisikleti alın. Arada çok fark var çünkü.

tolga alp

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Bianchi
Genelde yolda ya da şehirde farketmiyor benim için ama AFX 5000 e daha sıcak bakıyorum çünkü disk fren istemiyorum ve fiyatı özelliklerine göre baya iyi

tolga alp

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Bianchi
Salcano'nun Astro serisine de bakıyordum sonra olumsuzlukları duyunca vazgeçtim.
AFX 5000 (link)

Alp Efe Atılgan

Aktif Üye
Tepki
20
Bisiklet
Sedona
Bianchi TDL 1300 HD 26 yada sedona markalı bisikletlere bakmanızı kesinlikle öneririm.

Donatello

Üye
Tepki
0
İsim
O.Ö.
Ben mosso legarda 1521 MSM hyd almayı düşünüyorum boyum 1.75 kilom 73. Bu bisikleti tavsiye eder misiniz ya da hangi markayı tavsiye edersiniz boy ve kiloma göre kadro yüksekliğini kaç almalıyım yardımcı olursanız sevinirim. Şehir içinde kullanacağım