Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Arkadaşlar tavsiyeleriniz nedir?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Güven güntekin tarafından paylaşıldı.

1. Güven güntekin

Güven güntekin Yeni Üye

Seviye:
    Bir bisiklet alıp bir süre okula vs yerlere bisikletle gitmeyi düşünüyorum, gideceğim yerler yaklaşık 5-6 km uzaklıkta ve kullanacağım bisiklet beni fazla yormasın istiyorum.bisikletten çok fazla anlamıyorum ama bianchi toureng 613 modeli hoşuma gitti be bir tane 2. El buldum 550 tl 1 yıllık olduğu söylendi ama diğer marka ve modellere hiç bakmadım.ne dersiniz onu alayımmı ve eğer alırsam 2. Bisiklet alırken nelere dikkat etmeliyim ?

2. Ali Taşcı

Ali Taşcı Yeni Üye

Seviye:
    Fazla şehirde gezerim diyorsan gayet güzel bisiklet ama 2. el olmasından dolayı birşey söyleyemem. Dağ bisikleti almamanı tavsiye ederim. Bana sürekli şehir içinde dağ bisikletine binenler itici geliyor biraz. Salcano city sport modellerine bakmanı tavsiye ederim. Tabi 2014 modellerinde city fun modelleri olarak çıkıyorlar. Ayrıca yok biraz daha üstünü al diyenlere inanma derim. Birazdan bu konuya da gelirler. Çok pahalı birşey almanı tavsiye etmem. Bianchi'nin sıfırını alsan on numara olurdu ama http://www.evemagaza.com/detay_urun...36&katetur=1#.Us2R8tJdUZM&ref=akakce&v=0.35.4

Edit: Benim bisikletim Salcano City Sport 60, 8 ay önce almıştım ve çok memnunum. Lastikten 5-6 kez diken çıkarttım ve lastik patlamadı havası bile inmemişti.

3. Mert SANER

Mert SANER Yeni Üye

Seviye:
    Bisikleti çok çok temiz değilse 2.el almanı pek tavsiye etmem şayet bu tarz bir alışverişte çok başın ağrıyabilir. Tavsiyem biraz da para koyup daha iyi sıfır bir model alman bu konuda Ali beyin verdiği örnek ben olsam gerek ben kendimden örnek veriyim 500 tl den başlıyıp 1200 e kadar çıkmıştım :)