Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

arkadaşlar şahine arkadan çarptım,adam parasını istiyor yardım edin lütfen

Konu, 'Bisiklet Kaza Haberleri' kısmında ozanylmz18 tarafından paylaşıldı.

1. ozanylmz18

ozanylmz18 Yeni Üye

Seviye:
    beyler,viraja girdim sokak karanlikti,dondum cok hizli degildim,birden arabayi fark ettim ama nafile.arabaya carptim,bende yerde suruklendim.arabanin arka sag stop lambasinin biraz ustu ice girdi 2 tanede cizik var ve tampon cikti.tampon takilir onu gectim ama ice girdi ust taraf ama cok az ice girdi milim. adam para istedi numarami verdim.dedi yarin aricam seni. arabayi hic fark etmedim ama allahtan bende birsey yok.hic paramda yok,ya bisikleti saticam yada ise giricem odicem.aileme soyleyemem. araba tofas sahin. kac para tutar yada ne yapmaliyim. cok kotu oldum beyler dalga gecmezseniz sEvinirim

kısaca adamın arabasına arkadan çarptım,2 çizik,1 ufak içe girme var milim o kadar.adam para istiyo.

2. Tamer KAMIŞLI

Tamer KAMIŞLI Bisikletkolik

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Bence durumu ailene aç, babanın sanayici bir arkadaşı vardır. Anladığım kadarıyla yaşın çok büyük değil, adamla baban muhattap olsun ve sanayiye birlikte götürün, sanayide tanıdık dükkan varsa adam zaten ucuza halleder, çok birşey tutmaz. Şahinden bahsediyoruz.

Yoksa kalkıpta sen muhattap olursan birde para vericem dersen, adam maliyetin üzerinde bir rakamda isteyebilir.

3. Ahsen Okyay

Ahsen Okyay Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    geçmiş olsun kardeş. dikkatli olmak lazım her zaman. hem kendin için hemde karşındaki için.
    adam seni korkutmuş :) en fazla tutacağı stop lambası 15-20 tl, içeri giren yeri düzeltmesi de 20-25 tl. en fazla 50 tl ister. fazlası hikaye. iyi baksaydın keşke o sırada. belki senden önce vuruğu kırığı vardı da senin üstüne atmaya da kalkışabilirler. hertürlü insan var gözü açık olmak lazım.

4. ersen t.

ersen t. Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Geçmiş olsun.

Arayacağını sanmıyorum.Sabırlı ol bekle derim.Eğer ararsa o zaman söyle ailene.O iş para tutmaz, hatta öyle ufak tefek şeylerle uğraşılmaz, hele şahinse.

5. Lütfü Ekşioğlu

Lütfü Ekşioğlu Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Polise gidin orda çözün derim.Milim girmeye adam kendi bile düzeltir.O senden para koparmaya çalışıyor benim görüşüm. Adama de trafik polisine gidelim de orda çözün meseleyi.Eğer kabul etmez ise senden para koparmaya çalışıyordur kesin olarak , para vermeyi kabul etme.

sspl ve Ahsen Okyay bunu beğendi.
  6. Ahsen Okyay

Ahsen Okyay Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    aynen katılıyorum

7. Tamer KAMIŞLI

Tamer KAMIŞLI Bisikletkolik

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Halı saha maçımız vardı bir gün babamda bizi izlemeye geldi halı saha kenarına parketti arabayı, kış günü arabanın içinden izliyor maçı. Yanına bir tane Fiat Tipo yanaştı çok sert bir şekilde. (Arabanın da her tarafı macunlu, son ses müzik falan tam serseri arabası) Çıkarken de bizim arabanın arka tampona vurdu, adamı da araba da yalnız gördüler ya artistlik yapıyorlar. Yok biz vurmadık zaten vuruktu, yok gadaşım biz Ofluyuz, Trabzonluyuz bilmem ne. Birde Samsundayız araba Eskişehir plaka olunca hepten adam yabancı diye saldırmalar. Biz sahadan dışarı çıkınca olaylar değişti, polis gelince daha da bir değişti. Yani adam seni küçük gördüyse arkadaşların dediği gibi bir durum olabilir, haklılar polis yardımıyla da bu olayı çözebilirsiniz.

sspl bunu beğendi.
  8. tunckuyel

tunckuyel Kıdemli Üye

Seviye:
    yahu tutanak tutsaymış madem. Tutanak yoksa kaza nasıl oldu kim suçlu gibi hiçbir bilgi yok. Kanun ne derse odur ve şu durumda bişey demiyor. Ama yine de ailenle konuş hasarı karşılarlar büyük ihtimal ama arada ailen olmazsa adam seni kandıracak gibi...

9. ozanylmz18

ozanylmz18 Yeni Üye

Seviye:
    arkadaşlar,yaşım 17 ve aileme açarsam büyük ihtimal bisikletten mahrum edicekler zaten istemiyorlar bisikleti.polise filan gidersem ailem girecek işin içine.

hepinize teşekkür ederim bu arada.

10. yasinduran

yasinduran Kıdemli Üye

Seviye:
    kardeşim bence adamın aramasını bekle adam arayınca ne kadar istediğini sor 50 tlnin üstünde ister ise salla adamı para koparacak senden ama yok 50 tl gibi bir şey isterse adama durumu anlat adam iyi niyetli ise zaten bunu sıkıntı etmeyecektir ve ona borcunu paran olduğunda ödeyeceğini söyle derim. adamın niyetini öğrenmiş olursun adam abes abes konuşursada babamla muhatap olursun bundan sonra dersin eve durumu açarsın yapacak bir şey yok çünki

11. tunckuyel

tunckuyel Kıdemli Üye

Seviye:
    Küçükken ne zaman aileden saklamak istesem başım daha büyük belaya girerdi... Bekle biraz adam para isterse aç ama konuyu aileye.

12. Lütfü Ekşioğlu

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    O zaman arama adamları.Bakalım seni arayacaklar mı? Eğer serseri tiplerse o anda sende 3-5 birşeyler koparmak için tehtit etmişler seni.
    Senin kazadan sonra para istediğinde polisi arayalım demen gerekirdi.O zaman olaylar farklı olurdu.

Ahsen Okyay bunu beğendi.
  13. ozanylmz18

ozanylmz18 Yeni Üye

Seviye:
    bisikletim zaten eski,satsam 50-60 eder. adam 50 den fazla isterse durumu açarım,derim bende bu kadar var.başka türlü olmaz herhalde arkadaşlar.bilmiyorum adamda yolun kenarına park etmiş,ben kazayı yolda yaptım otoparkta çarpmadım ki. adam da suç yok değilmi bu durumda ?

14. muzaffer boran

muzaffer boran Üye

Seviye:
    arkadaşım çok büyük olay değil bahsettiğin durum,, konuyu ailene aç,1saatde halledilecek durum bunlar boşuna sıkıntı çekme söyle babana abine veya yakın hissettiğin bir büyüğüne..

15. yasinduran

yasinduran Kıdemli Üye

Seviye:
    aynen öle kardeşim çevrende en yakın hissetiğin bir büyüğüne durumu yarın aç o hemen çözecektir emin ol :D tabi adamlar seni aramaz ise :D kimseye söylemene gerek yok derim ben kendinide çok üzme emin ol küçücük bir şey bu olay allah daha büyüklerinden koruusun kardeşim

16. ozanylmz18

ozanylmz18 Yeni Üye

Seviye:
    çok sağolun arkadaşlar,bisiklette ışıklandırma vardı ama ön ışıklandırmayı açmamıştım arka açıktı.şansın böylesi açık olsa plakadan ışık yansıma yapıyo kesin görürdüm.

17. Lütfü Ekşioğlu

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Nasıl yani? Adam Kaldırım kenarında park halinde miydi?Trafikde ilerliyormuydu? Yoksa kaldırım halinde park eden bir aracın yanında mı bekliyordu?Eğer adam yolun en sağında park eden araçların yanında park etmiş ise yani bisiklet yolunu işgal etmişse hem suçlu hem güçlüdür.Öyle bir durum varsa KESİNLİKLE PARA VERMEYİN...

18. ozanylmz18

ozanylmz18 Yeni Üye

Seviye:
    adam yolun solunda diğer araç ile birlikte park halindeydi.bende aracı görmedim karanlıkta,fren yapıcam derken arka teker kaydı ve direk girdim araca. bu durumda suç kimde hocam?

19. Lütfü Ekşioğlu

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Solunda derken? Mahallede oldu dimi bu olay? Adam normal park halinde yani kaldırımın dibinde değil kaldırım dibinde olan bir arabanın yanında , yolun ortasında diğer bir değişle park halinde ise suç kesinlikle onun...

20. ozanylmz18

ozanylmz18 Yeni Üye

Seviye:
    kaldırımın dibinde araçlar park halinde bu çarptığım araçta kaldırımın dibindeydi yani hocam. ara sokakta oldu.