Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

arkadaşlar kardeşime bisiklet alacağım lütfen yardım......

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında enes baydemir tarafından paylaşıldı.

1. enes baydemir

enes baydemir Yeni Üye

arkadaşlar öncelikle bu forum sitesini açan ve emeği geçen arkadaşlara çok teşekkür ediyorum...

malum karneler alındı ve sözlerin tutulması lazım 14 yaşındaki kardeşime bisiklet almak istiyorum maddi ölçümün el verdiği miktar 200-300-350 ytl arası önerdiğiniz bir marka veya bir model varmı?birde çift amortisörlü mü alayım yoksa normal tek amortisörlü mü?kardeşim için 26'' düşünüyorum acaba yanlış mı düşünüyorum...ilgilenirseniz çok mutlu olurum iyi günler.....

verdiğiniz bilgiler sayesinde bir çocuk sevinecek gerçi artık bizim kardeşim çocukluğu kalmadı ama neyse....:)

tekrar teşekkür ederim arkadaşlar....

2. Adnan Yıldırım

Adnan Yıldırım Üye

Seviye:
    26 ve tek amortisörlü tercih etmelisin. Herşeyden önce çevredeki iyi bisikletçileri dolaş ve pazarlık et. Eğer beğendiklerin bütçeni aşar ise 2 el temiz bak,, yinede bulamassan babadan destek iste :d.

3. Canturk Sabaner

Canturk Sabaner Aktif Üye

Seviye:
    bursada atala ya da whistle var mi bilmiyorum.. ama bu bisikletler hem o yastakiler icin albenili duruyor,hem de isteklerini karsilayabilecek bisikletler,bakmani oneririm daha iyi bir marka yerine,cunku bir sure sonra kenara atarsa(tahmini sadece..) cok uzulmezsin kenarda biraktigi icin.. : )

4. BEYHAN

BEYHAN Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    bianchi nın ötv indirimi var oraya bakabilirsiniz sonuçta karne hediyesi ve 14 yaşında biri. salcanonun ng 650 modeli var oda uygun olabilir

5. Barış Şenoğlu

Barış Şenoğlu Yeni Üye

Bende senin gibi aynı şekilde kardeşime bisiklet bakıyordum. benim maddi ölçülerim seninkinden + 100 150 ytl kadar vardı. Çok araştırdım 2-3 gün istanbulun altını üstüne getirdim. Forumda bakmadığım bisiklet kalmadı, bu süre zarfı içinde bisiklet markalarının,modellerinin kullandığı parçalara kadar bilgi edindim ve şunu öğrendim. Bianchi fiyatlarını çok yükseğe çıkardı ve sonra ötv indirimi bahanesiyle indirim yapmış gibi göründü. halbuki bisikletlerinde cocukları cezbedicek görüntüden başka hiçbirşey yok. anlayacağın eski bianchi kalmamış. ben kardeşime salcano alu almaya karar verdim. eğer onu almasaydım daha düşük fiyattaki yani 350 ytl ye salcano ng 650 modelini alacaktm. Birde şunu söyliyeyim bisikletin ortasındaki amortisorler ağarlık ve görüntüden başka hiçbirşey değil. kardeşinin gerçekten bir bisiklette rahat etmesini ve zorlanmadan kullanmasını istiyorsan tek amortisörlü ve gövdesi aliminyum al. hem ağır olmaz hemde paslanmaz dediğim salcano ng650 de bu özellikleri bulabilirsin.

6. Okan Çelik

Okan Çelik Yeni Üye

Seviye: