arkadaşlar kafayı yicem lütfen birileri bişey sölesin

aykutozalan

Aktif Üye
Tepki
57
akşam eve geldim annem aradı nerdesin sen felan birsürü laf saydı bu havada çıkılırmı felan diye azarladı beni.sonrada bisikletini elinden alcam dedi.o söz ağzından çıktığından beri kafayı yiyorum artık ortalığı kırıp dökmeye,kendime zarar vermeye başladım lütfen yardımcı olun

Scudo

yunus koç

Daimi Üye
Tepki
88
bu havada yürümem dahamı iyi de.bisikletsiz daha mı geç geliyim de.

placan

Daimi Üye
Tepki
168
konrolünü kaybetmemek adina durup birkac saniye düsünme molasi ver kendine. öfke sana ve bisiklet hayatina zarar verecek kalici hasarlarla sonuclanabilir. anlik secimler sonucudur hayat. bu yüzden bir an bile kendini kaybetmemeye gayret etmelisin.

Serdar Emre ACAR

Forum Bağımlısı
Tepki
361
Ya anne iç güdüsü seni korumadan kaynaklanıyo başına bir şey gelir diye korkuyo.Daha düzenli haraket et bence ve sakin ol oda seni anlayacaktır.

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
Bu tarz bir konu daha önce açılmıştı lütfen kapatılabilir mi:D=? (Şaka tabiki:eek: annene güzel bir dilde derdini anlatmayı denersen iyi olur senin için..)
Çevrende bu sporu iyi bir şekilde yapabilen iyi örnekler(insanlar) verebilirsin annene;)..

ozganugur

Daimi Üye
Tepki
162
yeni bisikletimi almama ragmen test şürüsünden baska çıkmadım bu havadada çıkmam zaten... annen haklı bence

fecredall

Forum Demirbaşı
Tepki
460
Hangi tarafın haklı olduğunu bırakıp, arkadaşımızın sorununa cevap arayalım lütfen...

• Beğen
Tepkiler: aykutozalan

ozganugur

Daimi Üye
Tepki
162
o anki psikolojiyi ve ailenin davranış biçimini görmedigimizden dolayı bu soruya doğru bir biçimde cevap vermemiz çok zordur...

emre arıkan

Forum Bağımlısı
Tepki
947
derin bir mevzu aslında annen kötülüğüne demiyo arkadaşlarında dediği gibi annelik içgüdüsü bu ama üstüne fazla gitme alttan almaya çalış zamanında benimde oldu koşup yanağına bi öpücük kondurdunmuydu yapamican bişi yok ha çokta uzarsa konu al bisikleti de napcak annen bisikletini alıp çok olsa en fazla 1 hafta bisikletsiz kalırsın sora yine geri verir hiç kafana dert etme bular aile içindeki tatlı kavgalar bu kavgalar olmasa hayat çekilmez bi durum alır takma kafana relax ol

Serdar Emre ACAR

Forum Bağımlısı
Tepki
361
Ya annem ısrar etti ben sporu bıraktım ama bir hafta dayandım.Sonra başladım bayram sabahı antremana çıktım herkes yatarken ve bir hafta sonraki gençler hatay yarışonda kriteryumda finişe tek başıma geldim birinci olmuştum.Ama annelerin rızasını almakta fayda var o beni yarışa öperek gönderiyordu.Allah razı olsun annelerimizden.

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
sanırım yaşın bayağı kücük işte bu yüzden böyle azarlar işitmen doğal dır zamanında bizde yedik ama hala devam ediyor desem yalan söylememiş olurum o senin annendir seni sevdiği icin bu şekil sana yaklaşıyor olur anne tamam anne diyerek kalbini kırmadan yatıştırmaya bakacaksın olayı

• Beğen
Tepkiler: ozganugur

newlife

Üye
Tepki
28
Anneler evlatları için daima endişelenir yaşınız kaç olursa olsun.Çünkü sen onun gözünden bile kıskandığı biricik evladısın..Ne mutlu sana senin için endişelenen bir annen var keşke benimde olsaydı kızsaydı bağırsaydı.Bende onun güzel yanaklarından öpüp gönlünü almaya çalışsaydım..İyi yıllar dilerim.

newlife

Üye
Tepki
28
@newlife

Mesajım biraz duygusal olmuş Güzin abla kıvamında:)özel günlerde hep böyle olurum..İnşaallah sorununuzu halledersiniz zıtlaşmak iyi sonuç vermez tecrübeyle sabittir..

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@aykutozalan

@aykutozalan

Annen başka bir şeye sinirlenip acısını senden çıkarmaya çalışmış olabilir.
Henüz yaşın reşit bile olmadığından seni koruma duygusu ağır basmış da olabilir; premenopozda ve/veya premenstruasyonda olabilir. Eşiyle tartışmış olabilir... Anneni anlayışla karşılaman daha yerinde olur diye düşünüyorum.

28 yaşındayım; ben bile bisiklet bahanesiyle bazen annemden azar işitiyorum. Bunda büyütecek bir şey görmüyorum. Tabii anneni hiçbirimiz tanımıyoruz; çok despot ve buyurgan bir mizacı varsa bilemeyiz. Bisikletini elinden alacağını ise sanmıyorum; kız çocuğu olsaydın belki bir ihtimal. Ki bu zamanda kız çocukları da istediğini yaptırıyor. Ama neden her şeyi kırıp dökmeye ve kendine zarar vermeye başladığını anlayamadık. Ergenlik bunalımı olabilir belki de?...

Serdar Emre ACAR

Forum Bağımlısı
Tepki
361
Normal hayatını engellemesin bisiklet.Bize milli takım kampında önemli bir bisikletçinin söylediği söz söylediler."Bisiklet hayatınızdan hep birşeyler alır".Tabi buna ne kadar katılınır orası tartışılır.