Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ARKADASLAR İstanbul anadolu yakasında bısıklet takımı arıyorum!YARDIM EDERMISINIZ

Konu, 'İstanbul Anadolu' kısmında cagatay-taha tarafından paylaşıldı.

1. cagatay-taha

cagatay-taha Üye

Seviye:
    iyi gunler arkadaslar baslıkta dedıgım gıbı anadolu yakasında bısıklet takımı arıyorum bıldıklerınızı soylermısınız....:)

2. galipulusoy

galipulusoy Aktif Üye

Seviye:
    konu ile ne kadar ciddisn bilmiuyorum ama, google bisiklet takımı yazman yeterli. ordan çıkna sonuçları değerlendir. ben de takmı o şekil de buldum.

3. cagatay-taha

cagatay-taha Üye

Seviye:
    kaptan hangı takımdasın ?

4. samet_özdemir

samet_özdemir Bisikletkolik

Seviye:
    üsküdar atilla bisiklet.

5. cagatay-taha

cagatay-taha Üye

Seviye:
    bende uskudarda oturuyorum bu yaz takımbulup baslamak ıstıyorum ..kararım kesın

6. galipulusoy

galipulusoy Aktif Üye

Seviye:
    üsküdar atilla bisiklet takımı. ama konu ile ilgili ciddiysen bu takıma gel. her pazar sabah 07:00 da üsküdar da sabiha gökçen şeklin de antrenman olacak. onun haicin de senin yapacağın günlük en az 30-60-100 km antrenmanların olacak. takımın bir disiplini kuralı olacak bunlara uyulması gerekiyor. benim kardeşim senin yaşın da ve bu takım da halinden de memnun. pazar antrenmanlarına beykozdan ümraniyeden gelen sporcular oluyor.
    ayrıca kendini hangi alanda geliştireceksin? yol bisikleti mtb ?
    kısacası bu sporu yapacaksan başlangıçta beklentin yüksek olmayacak. bu işin geleceği yurtdışın da, ve fedakarlık,biçok şeyinden fedakarlık yapman gerekecek. bunları yapabilirsen gel.
    yok ben disipline gelemem, antrenmanlarımı yapamam, kural falan dinlemem, vaktim yok diyorsan bisikleti hobi amaçlı yaparsın. pedalsesin de ki gezilere, bisiklet forumdaki organizasyonları takip edersin:eek: :in:

7. galipulusoy

galipulusoy Aktif Üye

Seviye:
    başlıcaksan şimdi başla. bu pazar antrenmana gel mesela.sabah sekiz gibi caddebostan ya da bostancı da olurlar sanırım)
    sezon çoktan açıldı yarışlar başladı. şimdi tam vakti. daha fazla geç kalma. güzel bir sporu seçiyorsun. vazgeçme. hangi sporu yaparsan yap hepsin de antrenman var ve hepsi özveri istiyor.