Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

arkadaşlar ful karbon bir kadro var kırılırmı die korkuyorum

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında adiga_ tarafından paylaşıldı.

1. adiga_

adiga_ Yeni Üye

Seviye:
    arkadaşlar ful karbon bir kadro var dağ bisikleri için yazıyor ama ben hem dağ hemde hareket için kulanıcağım kırılırmı diye çok korkuyorum o kadar parayı verip sonrada kırılırsa bi arkadaşımda karbon gidon borusu vardı kırılmıştı bana yardım ederseniz sevinirim ...... iiii uçus ve sağlıklı gunler.... bu arada ameliyat olmuştum uzun bir süredir yoktum artık çok iyiyim ve uzun aradan sonra geri dondüm.. simdiden teşekürler....

2. Atila Filmer

Atila Filmer Bisikletkolik

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    öncelikle gecmiş olsun. bir bisikleti veya herhangi bir araç veya aleti ne olursa olsun amacına uygun olarak kullanmalısınızki başınıza bir kaza gelmesin. karbonun dikey dayanıklılığı kuvvetlidir ancak yanal darbelerde zayıf kalır. XC sınıfı için uretilmiş bir carbon mtb'yi hareket için kullanırsanız zamanla size sorunlar cıkarabilir. karbon bir bisikletin maliyetini düşünecek olursanız amacınıza uygun bir bisiklet secmenizi onerebilirim. f1 arabasıyla ralliye katılamayız ;)

3. Selim Çam

Selim Çam Onursal Üye

Seviye:
    Hardtail karbon kadroyla street/dj gibi alanlarda kullanmak çok sakat. Ki o amac için yapılmamış 7005 alaşımlı alüminyum kadrolar da hareketçiler tarafından kullanıldığında sorunlar çıkarıyor. En güzeli street kullanımına uygun bir bisiklet daha almanız.

soneryen bunu beğendi.
  4. Baki Berk Kayalar

Baki Berk Kayalar Onursal Üye

Seviye:
    Çok büyük geçmiş olsun. Bende ameliyat oldum. Bayrama kadar bisiklete mola verdim.

5. adiga_

adiga_ Yeni Üye

Seviye:
    teşekür ederim sizede geçmiş olsun ..... pedal macerelarınızı beklıyoruzzz