Arkadaşlar Dikkat Edin, Aramızda Takıntılı İnsanlar Var

Bu kişi sizi de rahatsız etti mi?

• Evet

• Hayır

• Toplam katılım
    6

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Merhaba arkadaşlar Nasılsınız?

Bugün başıma gelen olayı anlatacağım, hepinizin temkinli olmasını istiyorum çünkü bu şahıs kendi duracağı yeri bilmeyen, muhtemelen psikolojik sorunları olan bir şahıs. Tehlikeli kendi çapında. Tüketici haklarından dem vurup duran keko diyim kısaca ancak isim vermek istemiyorum. İsimsizce her şeyini yazacağım kendisi anlayacak kendisinden bahsettiğimi :D

Sabah facebooktan bir bildirim geldi telefonuma. Ardından bir mesaj atmıştı fake bir profilden. Benim kediler hakkında mama yardımı istediğim bir post ile ilgili aklı sıra mantıklı cümleler yazmaya çalışmış şahıs. Neyse kimin nesidir bilmediğim bu şahsa iki cevap yazdım, iki bozdum engelledim sonrasında cevap yazamasın, kudursun diye. Neyse kimin nesidir taa 2016 yılının 3. 4. ayındaki konuyu nerden bulmuştur diye düşünürken o şahsın konusunda aynı durumla karşılaşan bir arkadaşın mesajını gördüm. Onun olacağını düşündüm ve ekranın alt kısmında ses kaydını gün boyu tuttum. Her arama geldiğinde ses kaydını başlatıyordum. Öylesine takıntılı bir şahsın arayacağı çok belliydi.

Neyse akşam oldu. Bu benim numaramı bulmuş zamanında açtığım bir ilandan.

Ben açar açmaz "ulan bilmem ne bilmem ne ananı bilmem ne o... bilmem ne" tarzında küfürler etmeye başladı. Tabi ben o sırada kayıt alıyordum haberi yok kekonun. Neyse küfür etti etti kapattı bu şahıs. Ses kaydını aldım tabi ki de o sırada.

Tehlikeli ve herkesin dikkatli olması gereken kısım burası

Arkadaşlar ben bu şahsa mesaj attım bu olayın ardından. Arasana bir daha diye. Bu şahıs telefondan kayıt aldığımı bilmiyor ve amacı da küfür edip edip kapattıktan sonra, arayıp yahut mesaj atarak kendisine küfür etmem ve kendisinin eline şikayet edebileceği kanıt sunmam olacaktı. Bu şekilde de milletten para kopararak aklı sıra "Punisher" gibi takılacak :D Arkadaşlar size de aynısını yapabilir dediğim gibi adamın sıkıntıları var ve bu sıkıntıları yüzünden gerek bisiklet sektöründeki mağazalara, gerekse çevresindeki insanlara saldırdığını anladım. Paranızdan olmayın "hak" çerçevesinde haklı da olsanız "hukuk" çerçevesinde ceza alma olasılığınız yüksek.

Yolun yarısını geçmiş, ömrünün son çeyreğinde olan bir insanın bunu yaptıktan sonra " babama vericem telefonu" tarzında bir şey yazması ise trajikomik bir olaydır. Yorum sizin, dikkatli olun, sakın ha sakın bu küfrü sonuna kadar hak eden karaktersizin eline koz vermeyin.

Kendisi tüketici haklarından, mahkemelerden dem vurup ağlayan bir şahıs, en ufak şeyde bu nasıl şirket bu nasıl bilmem ne bilmem ne diye ağlayıp durur.

Bunlar da resimler yorum sizin...

121734 dosyayı görüntüle 121733 dosyayı görüntüle 121732 dosyayı görüntüle

Scudo

kaju

Evlenmeyin olm. Ya bisiklet ya ben oluyo.
Tepki
291
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Dahon
Zaten sondaki edepsizlik yapma jargonu hem şahıslarına aittir. Hemde telefonu babasına verecek şahsın konuşması değildir. Şahsa hayatına başarılar.

T.T

Daimi Üye
Tepki
168
Bisiklet
Lapierre
çok sıkıldım bu adamdan. burda olmaması lazım bu tiplerin.....

• Beğen
Tepkiler: kaju