arkadaşlar bu gözlük hakkın da fikri olan varmı

oktay tiryakioğlu

Forum Demirbaşı
Tepki
706
forumda aradım ama bulamadım. bu gözlüklerin kalitesi hakkında bi fikri olan varsa , yazarsanız sevinirim. resim koymayı henüz beceremiyorum. o yüzden linkini koydum... :)

(link)

Scudo

Oxsy

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
yanlış bilmiyorsam gözlüğün markası oakley. ama orjinalmi imitasyonmu bilmiyorum. bu gözlüğün aynısını birkaç sene önce oakley çıkarmıştı. eğer orjinal oakley ise süper bir seçim...

goxelkurt

Forum Demirbaşı
Tepki
111
evet gözlükler oakley içinde fm alıcısı bulunmakta cam kalitesine gelince tartışmasız ama bu gözlük imitasyon ben yinede gözlük üzerine entegre radyolu bir model seçmenizi pek tavsiye etmem düz modellerini daha uygun fiyata temin edebilirsiniz.....ama orjinal bir oakley gözlüğe bu fiyata sahip olamazsınız

Spec

Forum Demirbaşı
Tepki
659
Bence böyle bir gözlük alma. Kabloyla zaten uğraşmıyorsun tişörtünün içinden geçir ensenin arkasından kulağına tak kulaklığı güzel güzel dinlersin. Ayrıca o kulaklığın ses kalitesi ne kadar o da belli değil. Bu arada kulaklık alacaklara Senn Heiser cx 500 veya Creative EP-630 tavsiye ederim. Kulak içi kulaklıklarda ses kalitesi ve bass seviyesi olarak bu ikisinden daha üstünü yok. Aslında var ama fiyatları uçuk yani 200 euro gibi. EP-630 ise 50 ytl sanırsam vatan bilgisayarda var ben kullanıyorum ve çok memnunum.

• Beğen
Tepkiler: oktay tiryakioğlu