Arkadaslar Bmx DÜsÜnÜyorum Ama...?

Tepki
2
arkadaşlar bmx düşünüyorum.ama tam bir uyumsuzluk yaşıyorum kendi içimde.ben 1.90 üzeri boya sahibim.kilom 70 bana uygun gidecek bir model var mı? yani bana model tavsiye eder misin? GT seri freestyle bmxleri bana uygun mu? siz bana ne tavsiye edersiniz.biraz dayanıklı olmasını istiyorum yani şehir içinde rahat hareketler yapmak istiyorum. şimdiden teşekkür ederim saygılarımla...

• Beğen
Tepkiler: bmxserdar
Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Miracco kadrolar uzun,uygun gelir,veya GT Performer düşünebilirsin,20.5inç kadro vardı galba,bende 183'üm,performer kullanıyorum,4 model arasındakilerin en uzunu(slammer,zone,compe,performer). Kilon ise bu bisikletlerde hiçbi sorun teşgil etmez:)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
kilo az olursadamı teşkil etmez????????????????

veya byda kısa olursamı;)
her ne demeye çalışıyosan etmez.

• Beğen

bmx.46

Daimi Üye
Tepki
209
nasıl her ne demeye çalışıyosan her şey gayet açık sen anlamadın herhal ;)

byda yı anlamadıysan b[o]yda ;)

• Beğen

Hakkı Özen

Forum Bağımlısı
Tepki
975
@sineklepikkal

:cool: BMX için yeni başlıyacaksan boyunun ve kilonun sorun olmamasını istiyorsan GT PERFORMER yada MİRRACO option alıcaksın.İstersen sana yardımcı olurum ok.Ekle konuşalım.(hkk.34@hotmail.com) (HKK BMX TEAM).

• Beğen

BursALı BMX

Aktif Üye
Tepki
110
Bence Hakkı abi sana yardım eder . Çünkü onda her çeşit BMX war. Ben aldım çok memnunum.

Tepki
2
mirraco fivestar düşünüyorum araştırdım İzmir'de satışı yapılıyor,teşekkürler arkadaşlar.i kendinize iyi bakın düşüncelerinizi benimle paylaştığınız için iyine Teşekkürlerimi sunuyorum sağolun.
bye...

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru

13erktan

Forum Demirbaşı
Tepki
329
ewet resım beklıorz bide aldıqın fiyatı bna pm atarsan sewinirimm xD