Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

arkadaşlar bisiklet konusunda çok acemiyim lütfen yardım edin

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında ERCAN AKAR tarafından paylaşıldı.

1. ERCAN AKAR

ERCAN AKAR Yeni Üye

arkadaşlar öncelikle herkese merhaba foruma yeni üye oldum.bisikletim yok ilk defa bisiklet alacağım bisiklet kullanmayı çok seviyorum komşunun bisikletiyle idare ediyorum ama bisiklet alma zamanım çoktan geldi.bisikleti şehir içinde turlamak , marketten ufak tefek alışveriş yapmak, belki kısmet olursa daha uzun gezilere katılmak için kullanıcağım.bütçem en fazla 700 lira.birde v fren mi alsam yoksa disk fren mi almalıyım.diyarbakırda olduğumdan her marka bisikletin servisi yok.kron marka bisikletler bana uyarmı burda servisi var bide sadece xc 150 modeli var burada disk fren olanına 500 tl diyor benim için çok değerli fikirlerinizi bekliyorum.teşekkürler.

2. Oguzhan.Pilgir

Oguzhan.Pilgir Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    disk fren çok elzem değil, yine de disk fren alacaksan mutlaka hidrolik disk fren almalısın mekanik disk frenlerin performansı iyi değil. V fren de işini görür, hatta V fren mekanik disk frenden daha iyidir. Kron alabilirsin, kadroları güzeldir, donanımına çok takılma çünkü o bütçelerde çok da üst düzey donanım bulmak zor. Elinde iyi bir kadro olursa donanımını zamanla yükseltebilirsin.

ERCAN AKAR bunu beğendi.
  3. Oğuzhan k

Oğuzhan k Bisikletkolik

Seviye:
    Bütcene 100 tl daha ekle kron tourer sport 24 var tur bisikleti hem çok ağır değil hemde 28 jant 24 vites v-frenli 2 adet suluk takma yeri var uzun yolda çok işe yariyor.benim kullandığım bisiklet ve çok memnunum tavsiye ederim.

ERCAN AKAR bunu beğendi.
  4. ERCAN AKAR

ERCAN AKAR Yeni Üye

arkadaşlar kron xc 150 v aldım vermiş olduğunuz değerli bilgiler için forumdaki bütün arkadaşlara ve forum yönetilerine çok teşekkür ederim