Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

arkadaşlar beylikdüzü tarafında kimse varmı pazar günleri bisiklete binebılecek

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında Akif Bozkurt tarafından paylaşıldı.

1. Akif Bozkurt

Akif Bozkurt Bisikletkolik

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    bisiklete bınen antrenman yapaan varmı yenı geldım pazar günleri beraber sürmek ısterım ben innovia konutlarındayım beylikdüzünde numara 05062164391 anntrenman yapan veya akşamları gezinti yapan varsa ulaşbılır bana

2. Caner HOCAOĞLU

Caner HOCAOĞLU Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Merhaba Akif Hoşgeldin..
    Beylikdüzünde hafta içi perşembe çıkan bir grubumuz mevcut "Beylikdüzü Bisiklet Grubu" Facebook sayfasından genel tur duyuruları yapılmaktadır. Hafta sonları ise herkes kafasına göre takılıyor. Bir pazar pedallayabiliriz. Cumarteside benim için genelde uygun oluyor.
    Ayrıca Pazar günleri B.çekmece Albatros Sahilden sabah 08:00 gibi tur düzenleniyor. Sahil bölgesi turlanıyor. Burayada katılabilirsin. BBK organize ediyor...
    görüşmek üzere...

3. Akif Bozkurt

Akif Bozkurt Bisikletkolik

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    perşembe tam nerde bulusuyorsunuz ben innovia sitesindeyim devlet hastanesıne yakın cumartesı calşıyorum 5 de evdeyım pazar günüde buluşalım benım numaram 0506 216 43 91 msj atarsanız buluşabılırz ve gezi deılde antrenman sevıyesınde binen antrenman yapan arkadaslarda varmı pazar günleri

4. semih59

semih59 Forum Bağımlısı

Adı:
    Semih Saygın
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Merhaba,
    Bahçeşehir bisiklet grubu Ekim ayı itibari ile kışları her pazar etkinliğe başlayacak facebookdan ulaşabilirsiniz sevgiler saygılar.

5. Bahadır Kara

Bahadır Kara Yeni Üye

Beylikdüzün deyim eğer size uyarsa buraya yakın bir yerde pazar günleri yada c tesi 5 30 gibi tur imkanı olabilir mi ?

6. Bilal Demir

Bilal Demir Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Akif merhaba,

Ben pazarları fırsat buldukça antrenman maksatlı çıkmaya çalışıyorum. Geçen pazar günü Esenkent'ten çıkıp Subaşı tarafına gittim. Toplam 75 km, toplam sürüş 4 saat, toplam tur süresi 5 saat.
    MTB kullanıyorum. Az mola, uzun sürüş şeklinde kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Şehir dışına doğru hava temiz, trafik, araba sorunu yok ve yolu çok düzgün bölgeler var.
    Eğer sana uyarsa beraber çalışabiliriz.
    Ancak bu haftasonu Yalova bisiklet festivaline gidiyorum.