Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Arkadaşlar bana acil yardım edebilir misiniz?

Konu, 'Bisiklet Püfleri' kısmında kalabat tarafından paylaşıldı.

1. kalabat

kalabat Yeni Üye

ben bisiklet konusunda gerekli bilgiye sahip bir insan değilim yavaş yavaş bilgilenmeye çaışıyorum onun için beni bilgilendidrseniz teşekkürü siz bir borç bilrim benim ilk problemim:) benim bisikletimin selesi biiskleti uzun bir zaman sürence popomu :)
    agrıtıyor bundan dolayı bende değiştirmeye karar verdim siz bana hangi seleyi önnerirsiniz birde fazla pahalı olmasın birde ben uzun süre sürüyorum bu ayrıntıyıda dikkat ederek cevap verirseniz sevinirim

2. Bülent ÖZER

Bülent ÖZER Onursal Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    şimdi sele öneririz ama bisikletin ne tip onu görmek lazım bir fotoğraf koyma imkanın varsa yardımcı oluruz.;)

3. gültekin

gültekin Forum Demirbaşı

Adı:
    Ahmet Gültekin Gültepe
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    sele ağrısından kurtulmak için pedli tayt kullanabilirsin. Ayrıca bisiklete yeni binmeye başladıysan popo ağrısı kaçınılmaz olur fakat bir müddet sonra bu ağrı en aza iner.

Emirhan Kılıç bunu beğendi.
  4. metalman133

metalman133 Yeni Üye

Seviye:
    :in: pedli taytlar çok işe yarıyor. ben bisikleti ilk aldığım gün kullanmıştım taytsız 3-4 gün bırakın seleyi sandalyeye oturamadım :( ama taytı giyince acı çok hafifliyor. ama tabiki acı ilk 5-10 hatta ilk 50 binişinde bile hissedebileceğin bir his daha sonrasında alışırsın ve hissetmezsin:in: arka tamponun selenin şeklini alır :rolleyes: nede olsa insan çevresine uyum sağlayabilen zorluklara alışan bir canlıdır :in:

gültekin bunu beğendi.
  5. orco

orco Yeni Üye

Seviye:
    arkadaşım sana şiddetle, pedli tayt tavsiye ediyorum, bende bir süre taytsız kullanmıştım. işkenceden farksızmış yani taytı alınca anladım. hem zaten o selelerin hemen hepside taytlı kullanım için üretilmiş. bakma bizim ülemizde bu bisiklet kültürü daha anca yayılıyor ve neyin nasıl kullanılacğını çok iyi bilmiyoruz. belki bisikletmizin kıymetini biliyoruz ilk zamanlar, ama g...müzünde kıymetini bilmek lazım dimi, taytlarda öle çok ucuz şeyler değil, ama şimdilikte olsa ekonomik olanlardan bir tane almanda popon için fayda vardır derim :)

6. gültekin

gültekin Forum Demirbaşı

Adı:
    Ahmet Gültekin Gültepe
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Kesinlikle bu doğru. Popon seleye alışıyor ve bi süre sonra artık acı çekmiyorsun. Biraz sabret :) ve pedli taytı unutma