Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Arkadaşlar amotrtisörler hakkında yardımcı olabilirmisiniz

Konu, 'Süspansiyon' kısmında Berker cakar tarafından paylaşıldı.

1. Berker cakar

Berker cakar Yeni Üye

Seviye:
    Ben 80 kg ım.Caddede ve hafif arazide kullanıyorum.Sizce Axon DRL ya da suntour xcr mi yardım olursanız sevinirim.:)

2. Cenk Taşcı

Cenk Taşcı Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşım Axon drl güzel bir maşadır yalnız burda şöyle bir sorun var sen axon drl derken hangisini kastediyorsun zamanında Axon drl kullandım ama benimki havalı olmayan modeldi(2007)bir tarafında yay(yağ)diger tarafta nitrojen kartuş vardı eğer bu modelden bahsediyorsan iyi maşadır ama 2008 itibaren çıkan bütün Axon havalı oldu ve hepsi disk uyumlu(pivot yok)XCR axon göre daha düşük bir amortisördür oda SR SUNTOUR bünyesinde çıkardığı amortisörlerden sen burda Axon derken hangi amortisörden bahsediyorsun?yenimi eskimi? eğer eski modellerden bahsediyorsan xcr yerine gönül rahatlığıyla bak derim eğer yeni Axon bahsediyorsan hiç düşünme al çok güzel maşalardır(hava basıncıyla çalışırlar)evladiyelik maşalardır:))))

3. Berker cakar

Berker cakar Yeni Üye

Seviye:
    Öncelikle ilginiz için teşekkürler.Benim bahsettiğim axon drl fiyatı 190 tl civarı havalı değil.O modelde bir yanlışlık var galiba.

4. Cenk Taşcı

Cenk Taşcı Üye

Seviye:
    Axon DRL yaylı-yağlı tek taraf ta nitrojen kartuş var kullandım güzel maşadır bisikletin nasıl bir bisiklet?

5. Cenk Taşcı

Cenk Taşcı Üye

Seviye:
    Bunu neden sordum biliyormusun eğer senin bisikletin Avatarındai Raleigh marka bisikletse ve öyle görünüyor bu kadrolar oversize kadro olması lazım(yanlışsa arkadaşlar düzelteceklerdir)bu yüzden senin bisikletine ne xcr-nede Axon drl takılmaz diye biliyorum kadroyla uyumlu olmaz senin şu an bisikletinde nasıl bir amortisör var(normal bir çatalmı yoksa süspansiyonlu bir amortisörmü?)zannedersem sende zoom marka amortisör olabilir eğer biraz bilgi verebilirsen daha fazla yardımcı olabiliriz....))))

6. Mustafa ÖZKARA

Mustafa ÖZKARA Forum Demirbaşı

Seviye:
    Ben de o kadroyu eski tip diye biliyorum. Ancak böyle bir kadroya XCM maşa takmıştı bir arkadaş bulabilirsem link yayınlarım.

Bakınız : http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=49299

7. Soner YAMAN

Soner YAMAN Forum Bağımlısı

Seviye:
    Axon DLR Diğer XCR ye göre daha iy itepkiler verecektir