Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

arkadaşlar acil lütfen bugun sipariş vercem

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında anıl_07 tarafından paylaşıldı.

1. anıl_07

anıl_07 Üye

Seviye:
    CARRARO AZİMUT 704 MÜ YOKSA CARRARO 904 PRİZMAMI lütfen acil yardım netten sipariş vercem

2. gokhanpala

gokhanpala Aktif Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    704 AZIMUT daha iyi geldi bana...

3. anıl_07

anıl_07 Üye

Seviye:
    nedeni ne dir acaba ben anlamadığım için bana yardımcı olabilirseniz cok sevinirim

4. farukbas77

farukbas77 Kıdemli Üye

Seviye:
    Bence bu işin acelesi yok acele ederseniz memnun olmayabilirsiniz.

5. anıl_07

anıl_07 Üye

Seviye:
    evt doğruda ikisinden biri olcak ama hangisi ikisininden bir birinden ne artıları niye prizmayı alım 30 lira fark verip arsındaki fark ne onu ögrenebılsem

6. Çağatay Çağlar

Çağatay Çağlar Forum Demirbaşı

Seviye:
    Vites donanımları arası farktan kaynaklandığını düşünüyorum çok emin olmamakla beraber. Çünkü ben de o derece minik detayları ayırt edecek bilgiye sahip değilim.. Prizma'da Shimano Acera var ki genel olarak "Shimano Acera'dan aşağısı olmasın. Limittir." derler. Benim bisikletimde de Shimano Acera vites var, gayet memnunum. 30 TL fark belki bununla alakalıdır, Azimut üzerinde bulunan Shimano modelini bilmiyorum ama sanmıyorum ki Acera'dan üstün olsun. Bütçemi arttıramıyorum kesinlikle, ikisinden birisini almam şart diyorsanız, ben Prizma diyorum. Eğer amortisörsüz şehir bisikleti alacak olsaydım ve en az 24 vites olmalı takıntım olmasaydı ben de Prizma alacaktım, en çok onu önerdiler bana. Pişman olacağınız, kendinizi döveceğiniz bir bisiklet değil. Hatta bizzat sürdüm deneme maksatlı.

7. Koray06

Koray06 Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    İki model de gövde - gidon - jant olarak aynı geldi alaşımına ve teknik detaylarına kadar. bana göre fark Arka ve ön aktarıcılardan kaynaklanıyor. Veriler birbirine çok yakın hatta neredeyse aynı yerinde gidip ikisini de görsel karşılaştırmak gerek diye düşünüyorum. İkisini de incelediğim de ekran başında tercih yapamıycam sana da tavsiyem ekran başından ayrılıp gidip incelemen olur.

8. anıl_07

anıl_07 Üye

Seviye:
    tamam o zaman karar verdim prizma inş rahat ederim şimki bisikletim demir yığını cift amartüsörlü eski bir bisiklet inş bunun gibi olmaz yolda akar

9. Çağatay Çağlar

Çağatay Çağlar Forum Demirbaşı

Seviye:
    Ben azimut'u bizzat sürmedim. Ama prizma'yı 3 dk da olsa sürdüm. Gayet iyi bir şehir bisikleti. Zaten şehir bisikleti yani, downhill veya yarış bisikletleri gibi üstün performanslar umabileceğiniz bir bisiklet de değil. Kaygınızı anlıyorum ama tamamiyle yersiz olduğunu belirteyim. Carraro 904 Prizma çok iyi bir bisiklet. Azimut'la arasında çok fark olmamakla beraber önceden de dediğim gibi Shimano Acera ile bir adam öne bile çıkıyor benim görüşüm. Bir bayiide gözünüzle görün, içiniz hop eder hoşunuza giderse kadro boyu da ölçün ve öyle sipariş verin netten. Sıkıntı yaşamanız mümkün değil. Ağırlığı da 12-13 kg civarındadır diye düşünüyorum.

10. anıl_07

anıl_07 Üye

Seviye:
    boyum 1.83 kilom 70 kadro boyu ne olmalı acaba