Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Arkadaşlar 22 Eylül 2013 Sergi Sarayı(başlangıç)-Boğaziçi Köprüsü- Harem(son) Gezisi

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında ahmetkomurcuoglu tarafından paylaşıldı.

1. ahmetkomurcuoglu

ahmetkomurcuoglu Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaşlar...22 Eylül Pazar günü Harbiye'deki Sergi Sarayında 9.30'da binlerce bisikletli olarak buluşuyoruz...Saat 10.30'da hareket ediyoruz. Oradan Mecidiyeköy yoluyla Boğaziçi köprüsünden geçip, Harem' de gezimizi sonlandırıyoruz. İsteyen Caddebostan sahilinde de gezisini sürdürebilir. O gün "dünya Arabasız Günü" kutlaması var. Amacımız, araba kullanımını azaltıp, temiz bir şehirde bisikletli ulaşımı sağlamak...Mutlaka katılıma iştirak edeceğinizi umuyorum. Düşünsenize bir kere 4000 bisikletlinin ne kadar dikkat çekeceğine...
    Hatırlıyor musunuz? Beş sene önce de Belgrad Ormanındaki pikniğe giderken 100 bisikletliydik ve nasıl sükse yapmıştık...Bu sefer tam 4000 bisikletli inanılır gibi değil...Bizi gören İstanbul'luların yarısı bisiklete başlayacaktır. Artık her yola bisiklet yolları yapmaya mecbur kalacaklardır

22 Eylül 2013 sabahı 9.30'da Harbiye Sergi Sarayı Meydanı'nda buluşmak üzere hoşçakalın. :)

CevdetBilge, sezer_57 ve Salih Kü bunu beğendi.
  2. ahmetkomurcuoglu

ahmetkomurcuoglu Yeni Üye

Seviye:
  3. murat aslan

murat aslan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    bende yıllardır istanbulda oturuyorum ilk defa köprüyü bisikletle geçeceğim o günü iple çekiyorum. çok güzel bir etkinlik helede istanbul trafiğinde bisikletlilerinde hakkının olduğunu sayımızın öyle küçümsenmeyecek kadar fazla oldugunun farkedilmesi için tek kelime ile müthiş bir etkinlik.

ahmetkomurcuoglu bunu beğendi.
  4. Burak Celep

Burak Celep Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Bu etkinlik harika olacak, benim için de ilk uzun yol tecrübesi gibi olacak lakin sabah 05:30 sularında Gebze'den hareket edip gidiş-dönüş yaklaşık 130 km pedallayacağız. Facebook Gebze Pedal Gurubu olarak bizde yoğun katılım planlıyoruz. Günlerdir kondisyon tutmak için antrenmanlar yapıyorum. Fotoğraf makinelerimizi de alıp boğazdan geçen o rüya kalabalığı da fotoğraflamak için sabırsızlanıyorum. Bence müsait olan her forumdaşın ne yapıp ne edip o gün orada olması gerek :D

ahmetkomurcuoglu bunu beğendi.