Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

arkadaslar 2 dk bakarsanız sevinirim

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Erman Demirci tarafından paylaşıldı.

1. Erman Demirci

Erman Demirci Yeni Üye

Seviye:
    bi süredir bisiklet almayı düşünüyorum ama boyum yüzünden bu işten soğumak üzereyim mersinde adam gibi bisiklet satan yok bisikletçi diye geçinen adama kadro boyu diyorum bana gereksiz şeylerin acklamasını yapıyor yarın adanaya gidecem adliye karşısındaki bisikletçilere bakmaya orda ne cıkacak karşıma merak ediyorum 21.5 '' ya da 23 '' kadro boyu olan bi bisiklet almak istiyorum telefon numaramı verdigim 3 yer sağ olsun geri dönmedi bıkmak üzereyim yardımcı olursanız sevinirim hevesim kursağımda kalacak gibi görünüyor . . limitim 500-600 TL mersin tarsus adana civarlarında olan arkadaslara ayrı sesleniyorum.............:mad:

2. enes öztorun

enes öztorun Yeni Üye

Seviye:
    ben de bisiklet alıcam ama her şehirde bulmak çok zor o yüzden şehir kısıtlaması yapma bence uzak bi ilden de çok rahat bulabilirsin bütçeni de biraz kastırırsan istediğin gibi bişey bulabilirsin kargoyla eline ulaşır, bisikleti görmeden nası alıcam dersen ... orası da ayrı konu ama gerçekten istiyosan peşini bırakma hiç soğuma bisikletten benden bukadar :)

Hüseyin Kaynak bunu beğendi.
  3. ÜmitKARAOT

ÜmitKARAOT Forum Demirbaşı

Seviye:

arkadaşa katılıyorum

4. Serdar ERİŞ

Serdar ERİŞ Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba,

Çektiğin sıkıntıyı anlıyorum. Tanınmış firmaların, net üzerinden yaşadığın şehirdeki yetkili satıcılarına ulaşıp onlar aracılığı ile sipariş verirsen, bisikletin gelir, onlar kurdururlar ( malum demonte halde geliyor ) ve sen de gönül rahatlığı ile çalışır vaziyette alırsın.
    Böylece, kargo ve ( toplatmak için ) bisikletçi ile uğraşmazsın.
    En kısa sürede bisikletine kavuşman dileğiyle.

5. Erman Demirci

Erman Demirci Yeni Üye

Seviye:
    cvplar için teşekkürler arkadaslar .)

6. Ceyhun Oğuz

Ceyhun Oğuz Forum Bağımlısı

Seviye:
    Merhaba erman arkadaşım özel mesajlarını kontrol edip cevap yazarsan sevinirim..