Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Arkadaşlar 13 Nis Cuma Avrupa Yak. gezelim eglenelim

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında oguz657 tarafından paylaşıldı.

1. oguz657

oguz657 Üye

Seviye:
    arkadaslar yarın ben butun gun boşum yanı cuma gunu ve bugun iç lastık alcam..... Beşiktaşta eglenmek ısteyen hareketlı arkadaaşlar gelebilirlermi?? Bende yani başladım bişeyler yapmaya çalışıyorum kendimce Yardım edicek arkdaşlar varsa bekliyorum.......

msn : oguz657@hotmail.com

gelebilecek olanlar gelebilecekleri saati soylerlerse ii olur benım ıcın oglenden sonrası makul............ :)

Edited Ercan...

2. Nedret Günaydın

Nedret Günaydın Onursal Üye

Seviye:
    ne o oğuz kursu asıyormusun yoksa..:)

3. cobike

cobike Forum Bağımlısı

Seviye:
    slmlar oğuz:)

ben yardım edilebilecek biri değilim kanımca:) ama bu gün hava süperdi. yarın belki çıkarım dedim. senin planın nedir? nereye gitmeyi planlıyorsun ?paylaşırsan belki katılma şansım olur..

4. oguz657

oguz657 Üye

Seviye:
    ya aslında bugun biraz eglenecektık daha cok hareketi seven arkadasları beklıyorum gezmek degıl amacım pke adrenalın yapmaktı.......... ama sanırsam pek bişey olmıycak bugun......

cunku benım iç lastik yok alrısam belkı tek basıma inerim beşiktasa kaykaycıların oraya takılırım kafama gore bazı hareketlı yapmaya calısyorum..... yinede ilgi gosterdiginiz için cok tesekkur ederim... Sizlere İyi sürüşler diliyorum herkese

5. oguz657

oguz657 Üye

Seviye:
    yok abicim kursu astıgım yok bugun kurs yok Hocaların toplantısı varmış yaw ondan yoktu bugun kurs bende degerlendiriyim dedim. :D:D