Arkadaşalar sorum bisiklet donanımı hakkında vites ön aktarıcı arka aktarıcı vs. gibi

M.akyel

Üye
Tepki
4
evet akradaşlar bana donanım hakkında biraz bilgi verin lütfen.düşük orta yüksek dereceden donanım markalarını söylerseniz ona göre adımlarımı atıcam lütfen bekliyorum saygılar :)

Scudo

M.akyel

Üye
Tepki
4
Konu hakkında alakanız için çok teşekr ederm bukadar ciddi bir tavır sergilemeniz beni nihayetinde epey üzdü.Gezmiştim açıkçası bu konu hakkında birşeyler bulamadığımdan dolayı böyle bir konu açma gereği hissettim detaylı aramam sonucu aslında evet bulunabiliniyormuş.Ama lütfen bukadar kırıcı ve emrivaki bir cevap yazmayın.

Ahsen Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
588
Bisiklet
Dahon
@YusufCan

Burası forumdur. Forumlarda da hiçbir konu size bu şekilde bir cevap hakkı vermez. Ki forum sahipleri ve yöneticileri bile bu şekilde absürd bir cevap vermemişken sizin böyle bir cevap vermeniz tuhaf. Konuyu açan arkadaş görseydi veya detaylı araştırmış olsaydı zaten konu açıpta tekrar cevap yazacakları meşgul etmek istemez, daha fazla bilgi alabilmek için daha da araştırma yapardı. Demek ki bulamamış! Sizde madem araştırmadan açtığını düşünüyorsanız cevap vereceğinize bu konuyu es geçerek, cevap atmayarak daha anlamlı bir davranışta bulunabilirsiniz mesela!
Her zaman yapıcı olmak lazım. Hem kendimize karşı hem karşımızdakilere karşı...

Bende sana "adam gibi Türk Dil Kurallarına uyarak mesaj at" deseydim yukarıdaki mesajına hoş olur muydu?

Bol şans.

• Beğen
Tepkiler: Emre Gözütok

YusufCan

Üye
Tepki
10
Pardon böyle demek istememiştim.

O mesajı yazarken psikolojik durumum biraz farklıydı.

Özür dilerim.

Yanlış anlaşılmış.

• Beğen
Tepkiler: Ahsen Okyay