Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

arka vites kablom rubleye sıkışıryor

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında m.kaan ercan tarafından paylaşıldı.

1. m.kaan ercan

m.kaan ercan Üye

Seviye:
    arkadaşlar merhaba...

2gün önce arka iç lastiğim patladığı için iç lastiği çıkarıp tamir ettim.(ancak yamam olmadığı için ancak bgün yapa ildim 2gün açııkta durdu)sonra iç lastiği yerine taktım ve lastiği tekrar yerine taktım ama dediğim gibi 2 gün açıkta kaldı o sırada kardeşim yine bir yaramazlık yapıp vites kablolarıyla oynamı geldiğimde vites kablosu yerinden çkmıştı tekrar taktım ama galiba bir yalışlık yaptım vitesi yerine takarken vites kablosu her zaman rubleye sıkışıyor zincire takıldığı içinde kablonun yerini değiştire miyorum...ney yapmalayım yardım eder misiniz...

şimdiden teşekkürler....

2. m.kaan ercan

m.kaan ercan Üye

Seviye:
    arkadaşlar birde şunu belirtiyim vites ayarlarımda bir trl dzel miyordu her türl denedim vites kablom biraz ksa olduğundana çok sıkamıyorum...

3. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    vallaha dostum anlattıklarından ben bır sey anlıyamadım tam olarak evet olması gereken yerde degıl kablo ama orada hazır yeri var onu nasıl goremedın onu anlayamadım sen en ıyısı resmını cek koy buraya anında cözulur problemın ama kısaca tarıf edeyım selenın oradan asagıya rublenın gerısıne dogru ıner kablo ve arka attırıcına gerıden gırmesı lazım sen dırek ustten verdın sanırım resım cekersen cok daha net anlatabılır ılk goren

4. m.kaan ercan

m.kaan ercan Üye

Seviye:
    fotorafları koyacağım ama otoraf makiemi tamirden gelmesini bekliyorum...:) :)