Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Arka led işık önerisi

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında tunahanparlakdag tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. tunahanparlakdag

tunahanparlakdag Yeşil Giresun Bisiklet Takımı

Adı:
    Tunahan P.
    Bisiklet:
    Salcano
    Max 50-60 ₺ civarı arka led ışık arıyorum.USB girişli ilk tercihimdir.Marka olarak ne önerirsiniz ? Şimdiden teşekkürler

2. Hamid Asım

Hamid Asım Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Lapierre
    Seviye:
    şu üründen $12.30 RAYPAL RPL-2261 16*LED 100LM 3-Mode Red Bicycle Tail Light - USB rechargeable / Built-in Lithium battery / fits for 2-4cm seat post at FastTech - Worldwide Free Shipping kırmızı
    ve şu üründen $12.30 RAYPAL RPL-2261 16*LED 3-Mode 120-Lumen Pure White Bike Head Light - USB rechargeable / Built-in 500mAh Lithium battery / fits for 2-4cm tubes at FastTech - Worldwide Free Shipping beyaz, toplamda 20 (yirmi) adet eşe dosta aldım çok memnunuz TR de bu ürünün aynısı markalı olarak 60TL ye satılıyor. 6 modu var, yaklaşık 2.5-3 saat dayanıyor. Çok kısa sürede şarj oluyor, bisikletin hemen hemen her yerine hem dik hem de yatay takılabiliyor (kask dahil) çok güçlü ve esnek bandı var. Çok güçlü yanıyor hatta yakından rahatsız edecek derecede güçlü yanıyor. Gece tura çıkarken kafada bir tane önde bir tane arkada da çiftli olmak üzere 4 adediyle çıkıyorum, şiddetle tavsiye edeceğim bir ışıktır. Fasttech'te Kargo ücretsiz, teslimat süresi tahminen 15-20 gün.

3. alper 76

alper 76 Bisikletkolik

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Lambalar bayağı dikkat çekiciymiş, öğrendiğim iyi oldu. Teşekkürler @Hamid Asım

4. Yusuf G.

Yusuf G. Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Cube
    Seviye: