Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Arka ikaz ışığı konusunda yardım

Konu, 'Elektrik - Elektronik' kısmında sadık doğanay tarafından paylaşıldı.

1. sadık doğanay

sadık doğanay Üye

Seviye:
    Arkadaşlar merhaba,

arka ikaz ışığı almak istiyorum. direk maşaya takılanlardan gördün küçük ledli. şöyle 20-30 çok hoşuma giderse belki 40 tl lik önerileriniz varmı acaba. birde güneş enerjili olanlar var. onlar nasıl acaba kullanan varmı?

2. Cengiz Gökalp

Cengiz Gökalp Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
  3. Ahmet Can Yakışır

Ahmet Can Yakışır Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    ben bursada yanılmıyorsam 10 liraya falan çok güzel bir tane buldum... saat piliyle çalışıyor, sele borusuna monte edilebiliyor, monte edilmiş haldeyken çeşitli açılara getirilebiliyor, titreşimden dolayı açısı değişmiyor.

istersen oradaki aparatından tek hamleyle çıkartıp, gayet sıkı tutunan bir klipsle başka bir yere de takabiliyorsun. sürekli yanma ve flaşör modu var, ışığının gücü de tatmin ediyor.

ben sele borusunda selenin hemen altında duracak şekilde monte ettim, bagaj takıp eşya yerleştirdiğimde de bagajın en arkasına rahatça takabiliyorum. istersen sana da bir tane alayım, kargoyla gönderirim.

4. sadık doğanay

sadık doğanay Üye

Seviye:
    ben bursada yanılmıyorsam 10 liraya falan çok güzel bir tane buldum... saat piliyle çalışıyor, sele borusuna monte edilebiliyor, monte edilmiş haldeyken çeşitli açılara getirilebiliyor, titreşimden dolayı açısı değişmiyor.

istersen oradaki aparatından tek hamleyle çıkartıp, gayet sıkı tutunan bir klipsle başka bir yere de takabiliyorsun. sürekli yanma ve flaşör modu var, ışığının gücü de tatmin ediyor.

ben sele borusunda selenin hemen altında duracak şekilde monte ettim, bagaj takıp eşya yerleştirdiğimde de bagajın en arkasına rahatça takabiliyorum. istersen sana da bir tane alayım, kargoyla gönderirim.

ürünün resmi falan varmı?

5. Atıl Güven

Atıl Güven Forum Demirbaşı

Adı:
    Atıl Güven
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
  6. Ahmet Can Yakışır

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    kendi bisikletimin üzerinde bagaja takılı halde şöyle bir kareye girmiş:

gördüğünüz üzere bagajı saran esnek halatın üzerine monte edilmiş halde duruyor. sele borusu aparatı da fotoda var, ama bilmiyorum fark edebilecek misiniz :)

7. sadık doğanay

sadık doğanay Üye

Seviye:
    evet görebildim fena değil gibi. peki bu bildiğim kadarı ile pille çalışıyor. ledli eğer siz memnunsanız. bende alabilirim.

8. Ahmet Can Yakışır

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    evet ledli, saat pili kullanıyor, su geçirmez. istiyorsanız yarın bir tane alıp göndereyim, yolumun üstü...

9. sadık doğanay

sadık doğanay Üye

Seviye:

Memnun olurum peki bunu nasıl ulaştırabilirsin

10. Ahmet Can Yakışır

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    özel mesajdan adres ve ödeme detaylarını konuşuruz :)

11. Cömert

Cömert Kıdemli Üye

Seviye:

Uploaded with ImageShack.us

Bu resimdekini Salcano İstanbul modelinde kullanıyorum. İlk başta uyduruk gibi görünsede, takdığım yere cuk oturdu.arakaya çanta ,yük vs vs konulsa bile altta kaldığı için, her şekilde görünür vaziyette Seçmeli 7 farklı yanma seçimi var. Motorsikletten alışkanlık yaptığı ve yoğun trafikte sürdüğüm için sağ sol sinyal verebilme özelliği çok işime yarıyor. İlk resimdeki siyah aparatı V fren kullanıyorsanız ön veya arka fren teline takarak, fren yaptığınız vakit stop farı şeklinde yanma özelliği de var. en iyi özelliğide köy bakkalından bile bulabileceğiniz iki normal kalem pil ile çalışması , Dediğim gibi uyduruk gözüksede işlevsel bir ürün.Fiyatıda 10 lira. ( Aslında aynı zamanda korna özelliğide var ancak ses yeterince duyulur değil.gerçi siyah folyo ile kapladım bundan dolayıda ses az çıkıyor olabilir. )

Birde Salkano Astro 242 SRD aldım. bunun aynısını bu modele adapte etme yolu arıyorum. ( hidrolik disk fren olduğu için stop farı özelliğini farklı bir şekilde uyarlamam lazım,birde rengini komple beyaz yapacağım ) eğer bunu yapamazsam aşadaki ürünü alacağım.Çok geniş bir açıda güçlü bir ışık veriyor.Her yönden görünür olmak için alternatif tercihim bu ürün yönünde.fiyatıda ortalama 25 dolar

12. sadık doğanay

sadık doğanay Üye

Seviye:
    arkadaşlar ilginize tesekkür ederim. ahmet can yakışır arkadaşımız ışığı alıp bana gönderecek. konu kapanmıştır.

Ahmet Can Yakışır bunu beğendi.
  13. Cihat Özinan

Cihat Özinan Aktif Üye

Seviye:
    bunu ben kullanıyorum.müthiş bir aydıtlaması var.tavsiye ederim.

14. berk_erdoğan

berk_erdoğan Yeni Üye

Seviye:
    Bende skully almak istiyorum sivasta bulamadım internette 28 tl en ucuza nerden bulabilirim ?