Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

arka göbek

Konu, 'Bisiklet Püfleri' kısmında M.Bulat tarafından paylaşıldı.

1. M.Bulat

M.Bulat Aktif Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    arkadaşlar arka göbek mili yamuk lastik oynuyor çok oynamıyor ama 2mm falan oynuyor bunu nasıl değiştirebilirim arka göbeğin tamamının değişmesi gerekmez değilmi çok araziye giriyorum merdivenler kaldırımlar sürekli zıplıyorum sürerken farketmiyorda dahada yamulmasından korkuyorum yardım edebilirmisinzi

M.Bulat

M.Bulat Aktif Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    yada o göbek milini nasıl değiştirebilirim

3. Gölge Dağ

Gölge Dağ Yeni Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Merhabalar Btwin Rr340 kullanıyorum. Geçenlerde arka lastiğim patladı.Yama yapmak için lastiği söktüm taktım fakat nedense göbekte bir oynama var. Bunu farkedince bir daha söktüm taktım lastiği fakat nafile böyle 1mm veya 2mm oynama var ön göbekte böyle bir sıkıntı yok. Acaba neden kaynaklanıyor olabilir ? Geçenlerde balata temizleyicisi ile ruble temizliği yapmıştım oradan gelen sıvı gressi bitirmiş ve oynamaya sebebiyet vermiş olabilir mi ? Çözümleri nelerdir şimdiden teşekkürler.

4. Bora Adıgüzel

Bora Adıgüzel MTB/DH Rider

Adı:
    Bora Adıgüzel
    Bisiklet:
    Bianchi
    e_Zc3fk member?user_id=74183" class="conce
    Seviye:
    ified">
    Seviye:
    pan class="star Full">

5erUte>
  5. Yetki
    Bora Adıgüzel

M.Bulat Aktif Üye

23 4 Eyisilo"> 5 cied userFdl air_Zc3fk sageTexsage_user_info_text -->
    19 Ekim 2016
    tap:/rUte> ss="pairsJustified"> 4
    Bisiklet:<
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    ified">
    Seviye:
    pan class="star Full">
@ass="userTe clasgwww.bibo"htuğu buth=gle ta lamammstiğiead" typterdaladarhabaüp,Bunu farked="uniyorugcn>

5er
5 Note>
Asorut
Bora Adıgüzel -pufleri.ehir:

Bora Adıgüzel MTB/DH Rider

19 Ekim 2016
58et Note> ss="pairsJustified"> 37" cladtied userFdl air_Zc3fk sageTeesage_user_info_text --> 112
Elam
Dntr="aied userFeeeedl aireeee_Zc3feee_Zc3fee_Zc3feee_Zc3fee_Zc3feee_Zc3fee_Zc3feee_Zc3fee_Zc3feee_Zc3fee_Zc3feee_Zc3fee_Zc3feee_Zc3fee_Zc3feee_Zc3fee_Zc3feee_Zc3fee_Zc3fe_Zc3f_Zc3_Zc3f_Zc3esage_user_info_text --> r
Seviye:
ified">
Seviye:
ified">
Seviye:
pan class="star Full">
-21fside _Zc3dmtemscope" attrie">ten" hrel="no
  • Sahib"> ote> Attrie">ten clas>&ub" ya"> _Zc3d/span> ote> /div
    Merhabalar Btwin Rr340 kullanıyorum. Geçenlerde arka lastiğim patladı.Yama yapmak için lastiği söktüm taktım fakat nedense göbekte bir oynama var. Bunubekçenince bir daha söktüm taktım lastiği fakat nafile böyle 1mm veya 2mm oynama var ön göbekte böyle bir sıkıntı yok. Acaba neden kaynaklanıyor olabilir ? Geçenlerde balata temizleyicisi ile ruble temizliği yapmıştım oradan gelen sıvı gressi bive oynamaya sebok es

• 5 N
    ="lio //pput" hre="hidn s"ase u nas- div class=ss="pairs m mockqu(Cevap Quz übuno=glclaöbektu naen claahae ta.)ation=öyel _Zc3f"ail">eeee_Zc3 ee_Z"ail">ectecttttttt13< " hre=""use/jite< Notok.nt/lartf- N jQuerycebook.ne). ys="a">Göz$){ // Thebilir m of ss= ss=v> bygoo whi git'sltip extle ed la i=v>avalilir m580$(".uaExtle Te(jadRlass). şerHvatak(511 la adjh3>ilir m58060; // Theb"morar gc ıvxt1 la morafark + Ss=" Aed"; // Theb"lilir m).css('ocis"21w', 'hidn srm. $(".uaCfsoapseTe(jadRlass).css('ocis"21w', 'hidn srm. $(".uaCfsoapseTe(jadRlass).a=21nd('3 #Note> adjh3>pan >Mesass=>rm. $("a8" jh3>s).vxt(morafarkm. } $("." jh3>s).oftaes="a">Göz> $(this)js.id =s("mte:f <>s).find(".uaExtle Te(jadRlass).css('ilir m', ' ').css('ocis"21w', 'vkte birm. $(this)jvxt(l $(this)js.id =s("mte:f <>s).find(".uaExtle Te(jadRlass).css('ilir m', adjh3>ilir m).css('ocis"21w', 'hidn srm. $(this)jvxt(morafarkm. 9511951128" d tttt logi :blm, to be mocid to ss= u=21r drop-downrTitle" eeee_ttttttttttttttttttt"pageNavLinkGru nas- du naskGroup Selectioote> xenF eA ntrolslogi ötden="mtjs/adsnon ar"> clas="peA v clN _Zc3fttt 068md> i fit-ol/s#xfbml=?reg=geBte> fbLogi eeProxyirsJbindedis110panass=>w.facebo H bhaela G naenYaplass="datePa-ad-forttttttttttttttttttttttttttttttZc_Zc3 ar"> ar"> 068md> i fit-ol/+'://pl?reg=geBte> +'://plLogi eeProxyirsJbindedis110panass=> ter H bhaela G naenYaplass="datePa-ad-forttttttttttttttttttttttttttttZc_Zc3 a ar"> ar"> 068mass="ratingsi"> Logi GootaeLogi JsOnly eeProxyirsJbindedis110p -