Arka bagaj ve heybe almak istiyorum sizce hangisi?

Aeloulaev

Üye
Tepki
6
İsim
Deniz KAYA
Bisiklet
Diğer
Ozceylan bisiklette konnixin 100 yada 150 tl ye yakın bir heybesi vardi ucuz bişeyler arıyorsan kesin tavsiye ederim sadece bagaja bağlantısi biraz sorun yaratabilir o kadar

Scudo

Adem Gül

Forum Demirbaşı
Tepki
217
Decathlondaki heybelerde gayet kaliteli. Bakmanızı öneririm.

Tepki
37
Bisiklet
Carraro
@ozalkadir

Bahsettiğiniz tura ne Zaman çıkacaksınız?? Ve rotanıza karar verdiniz mi? Merak ettiğim için soruyorum da, ben de aynı mesafeli bir tur düşünüyorum da, tecrübelerinizden faydalanmak isterim. Ayrıca almış olduğunuz heybenin alt kısmına neler sığdırabildiniz

bibisiklet

Daimi Üye
Tepki
402
Bisiklet
b'Twin
@M Yavuz Selim
Haziran 11 den sonra Manisa-Marmaris olacak. Şuan heybe yanımda değil gelir gelmez şehir dışına çıktım, deneme şansım olmadı.

Tepki
3
İsim
zazort31
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Salcano
semçanta ya bakabilirsin ihtiyacını giderir fiyatı biraz pahalıdır ama çok kalitelidir.

ACAKIR

Üye
Tepki
34
İsim
Alper
Bisiklet
Bianchi
Sem çantanın modellerine bakmalısın 55litrelik modelini kullanıyorum çok rahat sallanma kayma vs. olmuyor ve yerli malı

• Beğen
Tepkiler: ziyainal

Aeloulaev

Üye
Tepki
6
İsim
Deniz KAYA
Bisiklet
Diğer
Vaude ye verecek para varsa Vaude değilde ortlieb almanı öneririm Vaude sıkıntı çıkarabiliyor

BF Okuru

Üye
Tepki
2
2014 sonunda öğrenci,2016 yılında meslek sahibi olarak 49 yasında zır cahile ders veren, laf sokan zehir öğrenci. Adresini yaz sana sıfır çanta hediye edeyim ama bir şartla gerçekten meslek sahibi olduğundaki ilk maaşınla sende bir garibana bir hediye alırsın.hediye edeceğin talebe sadece senin gibi haddini bilmeyen olmasın yeter.

@ozalkadir

bibisiklet

Daimi Üye
Tepki
402
Bisiklet
b'Twin
@Asusmune
Insanin kendini bilmesi ne guzel bir sey amcacim. Sizin yatma vaktiniz gelmedi mi acaba yasitlariniza gore.

Yuppata

Forum Bağımlısı
Tepki
845
Bisiklet
Sedona
@ozalkadir ne güldüm yahu anlatamam :D kasten yapmıyordur umarım bunları, orjinal insanlar iyiki var :)

bibisiklet

Daimi Üye
Tepki
402
Bisiklet
b'Twin
@Yuppata Sormayın hocam gece gece çok güldüm az çok tahmin edebiliyorum sinirlerine hakim olamıyor şuan ve yasaklamış beni iyi de yapmış. :)

• Beğen
Tepkiler: Yuppata

wenom

Forum Bağımlısı
Tepki
672
İsim
rafet
Bisiklet
Diğer
Ortlieb tek gecerim

ozeltimci09

Daimi Üye
Tepki
170
İsim
Özgür
Bisiklet
Whistle
En kısa zamanda bende edineceğim

Tepki
65
Bisiklet
Salcano
geç oldu belki ama yakın zamanda 450 km lik tura sıradan bir bisiklet tamircisinden aldığım 20 tl lik bagaj ve aliexpress den 80 tl ye aldığım 60 lt heybe ile çıktım hiç bir problemle karşılaşmadım

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

bisikletebin

Forum Demirbaşı
Tepki
503
İsim
birol
Bisiklet
Dahon
Katlanır bisiklet ve ve diğer bisikletler için en çok beğendiğiniz çanta modelleri ve sele ve gidon çantası modelleri hangisi ?

runaway60

Aktif Üye
Tepki
116
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
heybe çanta olarak bu ürün geçen hafta satın aldım. fiyat ucuz olunca pek bir beklentim yoktu. ancak ürün geldiğinde bisiklete takıp kullanınca haksızlık ettiğimi anladım. çok kullanışlı. her işimi görüyorum. fermuarları biraz adi gibi ama iş görüyor. tavsiye ederim.

(link)